Opole: Weegree one wchodzi do gry

Autor Obywatelski

24 czerwca 2016 r. o gweegree robotodzinie 11.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja (konferencja prasowa) inteligentnego robota humanoidalnego „Weegree One”, nad którego rozwojem pracują naukowcy z Politechniki Opolskiej w Opolu.
Czy roboty są w stanie już teraz wykonywać pracę w banku, sklepie, biurze podróży, salonie samochodowym i innych tego typu miejscach? Czy ich sztuczna inteligencja pozwala na całkowicie autonomiczną pracę i sprawną obsługę klienta?

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania przyjdź na premierę Weegree One. Dzięki naszemu rozwiązaniu stworzonemu dla robota o imieniu Pepper, już niebawem stanie się on w pełni użyteczny.

A może boisz się, że roboty odbiorą ludziom pracę? Kto wie, może za kilkaset lat tego typu scenariusze się sprawdzą. Jednak dziś, dzięki nam, przy użyciu robotów szansę na godną pracę otrzymają setki najbardziej jej potrzebujących, w tym osoby niepełnosprawne. Dzięki Weegree One otrzymają one możliwość pracy na całym świecie bez wychodzenia z domu.

Wydaje Ci się to niemożliwe? Przyjdź na premierę Weegree One już 24 czerwca 2016 r. do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu o godzinie 11.00 i przekonaj się, że nie żartujemy.

Więcej informacji: [email protected] oraz nr tel. 535818181.

Komentarze są zamknięte