UM Kędzierzyna-Koźla: Nuda panie, nic się nie dzieje i … kalendarz z piiiiiiiiiiiii

Autor Obywatelski

IMG_0447Oj nudzą się w pracy kędzierzyńsko-kozielscy urzędnicy odpowiedzialni za informację i promocję gminy. Tak wyglądają drzwi, za którymi funkcjonuje Jarosław Jurkowski rzecznik prasowy prezydenta Kędzierzyna-Koźla. Dobrego humoru oczywiście gratulujemy i może to niezły pomysł, aby wszystkie drzwi w kozielskim magistracie okrasić zabawnymi nalepkami, rodem z kreskówek. Ale zwracamy jednocześnie uwagę, że ciągle czekamy na odpowiedzi na pytania dotyczące Związku Międzygminnego „Czysty Region”.Czyli co? EPOKA LODOWCOWA?
To nie jedyna sprawa, która zaintrygowała nas w tym niezwykle bliskim prezydent Sabinie Nowosielskiej wydziale urzędu miasta. W jednym z pytań, które zadaliśmy jakiś czas temu, pytaliśmy o to, kto odpowiadał za dobór zdjęć do oficjalnego kalendarza „Miasta EKKO Możliwości”. Oto odpowiedź wesołego Jarosława Jurkowskiego, który zdaje się nie wiedzieć, co to jest czytanie ze zrozumieniem. Ale przyznaję, to trudna sztuka. No chyba, że ktoś „ręcznie steruje” rzecznikiem, który ma bardzo solidne wykształcenie, bo skończył studia na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie.

Proszę podać imię i nazwisko osoby, która odpowiadała z ramienia Urzędu Miasta za dobór zdjęć w kalendarzu wydanym przez Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle na rok 2016, promujący Kędzierzyn-Koźle jako „miasto możliwości”?

Za dobór zdjęć odpowiadało Biuro Informacji i Promocji Miasta.

Czyli Biuro Informacji to imię a Promocji Miasta to nazwisko. No cóż dobrze, że marzec w miejskim kalendarzu już minął. Zwracam uwagę na datę 24 marca 2016 i obsceniczny napis, który jest dość dobrze widoczny na fotografii. To taka średniej jakości promocja, prawda?

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte