Ostatnia szansa na darmową siłownię w gminie

Niezależna Gazeta Obywatelska

Siłownia w Żorach [zorywybory.pl]Siłownie na świeżym powietrzu stają się coraz bardziej popularne. Umiejscowione przy placu zabaw umożliwiają wykonywanie ćwiczeń rodzicom doglądającym bawiących się dzieci, a wybudowane w parku stwarzają okazję do aktywności fizycznej nie tylko nastolatkom, ale i spacerującym seniorom. Koszt zakupu urządzeń treningowych i organizacji siłowni pod chmurką ponoszą zazwyczaj gminy. Teraz taką siłownię można zdobyć bezpłatnie w konkursie „Nestlé porusza Polskę”. Wystarczy, że gmina zgłosi swój udział w akcji do 10 marca 2016 roku. W województwie opolskim do rywalizacji o siłownię zgłoszono dotąd zaledwie 13 lokalizacji. Jednak wciąż można aplikować.

Jak zgłosić się do konkursu?

  1. Aby zgłosić się do konkursu przedstawiciel Urzędu Gminy do 10 marca 2016 r. musi wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie wysyłając mail na adres: [email protected] i wskazać osobę kontaktową.
  2. Następnie otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu.
  3. Po zalogowaniu możliwe będzie zgłaszanie wybranych lokalizacji, które spełniają wymogi zawarte w regulaminie.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Komentarze są zamknięte