Co zakończy jubileuszowy 25 cykl Kierowcy Roku Opolszczyzny?

Niezależna Gazeta Obywatelska

imageJuż 19 grudnia rajdowe emocję powrócą do Opola i okolic. Świąteczny Puchar Forda będzie ostatnią z rund cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny, który w tym roku obchodzi swoje 25 – lecie. Po raz 19 impreza przygotowywana jest przez Automobilklub Opolski wspólnie z dealerem samochodowym BCH Chwaliński.

Uczestnicy będą mieli do pokonania trzy próby zręcznościowe, Fiesta, Focus oraz Mondeo o nawierzchni asfaltowej i szutrowej. Kibiców zapraszamy na Stadion Kolejarza im. Mariana Spychały w Opolu gdzie od godziny 10:30 do 16, będzie rozgrywana najbardziej widowiskowa próba sportowa. Dwie kolejne odbędą się w opolskich Grudzicach oraz Skarbiszowie.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą od wtorku 15 grudnia. Do piątku 18 grudnia biuro zawodów będzie znajdować się w siedzibie Automobilklubu opolskiego a w dniu imprezy w salonie Forda w Dąbrowie. Ceremonia wręczenia nagród połączona z bankietem z okazji jubileuszu 25-lecia cyklu „Kierowcza Roku Opolszczyzny” odbędzie się o godzinie 17:30 w Salonie BCH Chwaliński w Opolu przy ulicy Agnieszki Osieckiej 1. Również w to miejsce zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową 14 grudnia o godzinie 12:00, na której przedstawimy szczegóły dotyczące imprezy.

info prasowa

Komentarze są zamknięte