Niedługo zjazd firm rodzinnych mozna jeszcze się zapisać

Niezależna Gazeta Obywatelska

cwk8Opolscy przedsiębiorcy mogą się jeszcze zapisywać do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych u-Rodziny.

Zjazd odbędzie się w Opolu 27 i 28 listopada br. Uczestnictwo zapowiedziało już ponad 150 firm z całego kraju. Wśród nich jest wiele znanych marek.

– Zależy nam na tym, by pokazać potencjał opolskich przedsiębiorstw rodzinnych, których w Opolskiem jest bardzo dużo. Zjazd to wydarzenie pełne ciekawych dyskusji panelowych, znanych nazwisk, bogatej oferty kulturalnej, atrakcji dla dzieci. W sobotni wieczór planowany jest bal andrzejkowy – zapowiada Iwona Święch-Olender na łamach klubu 150.

W planie jest wiele ciekawych paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą m.in. byli wicepremierzy Janusz Steinhoff, Jerzy Hausner, czy ambasador Danii.

Głównym organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, na czele którego stoi prof. Andrzej J. Blikle. Zjazd został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i Prezydenta Miasta Opola. Współorganizatorem wydarzenia są: Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Miasto Opole, Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domEXPO, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe oraz Park Naukowo-Technologiczny w Opolu.

Opolskie to „laboratorium” rodzinnej przedsiębiorczości, to region bogaty w tradycje prowadzenia własnej firmy od wielu pokoleń. Dzięki firmom rodzinnym zapobiegamy wyjazdom młodych mieszkańców z regionu za pracą. Szczegóły dotyczące programu oraz warunków uczestnictwa dostępne są na stronie na stronie: u-rodziny.pl.

Zjazd został objęty patronatem medialnym przez radio TOK FM, które planuje przeprowadzenie dwóch programów gospodarczych z Opola nadawanych na żywo.

Klub150

Komentarze są zamknięte