Wielkie święto graczy coraz bliżej

Niezależna Gazeta Obywatelska

PGAMiędzy 16 a 18 października 2015 r. Poznań zamieni się w gamingową stolicę Polski, a to za sprawą dorocznego święta graczy Poznań Game Arena – Targów Gier, Rozrywki i Multimediów. Choć do wydarzenia zostało jeszcze kilka tygodni, deklarujemy już pełną gotowość do przyjęcia tłumów entuzjastów multimediów i nowoczesnych technologii.

Udział w PGA to niespotykana nigdzie indziej atmosfera oraz dawka ekstremalnie pozytywnych emocji. Za sprawą obfitego programu wydarzeń, licznych konkursów i suto wyposażonych stanowisk z grami, nikt podczas październikowego święta nie będzie się nudził. Bogata gatunkowo oferta gier zarówno edukacyjnych, logicznych, przygodowych, strategicznych czy symulacyjnych, nie pozwoli przejść obojętnie obok znakomicie wyposażonych stanowisk. Dziś prezentujemy kolejną dawkę informacji, kto i z czym zaprezentuje się w Poznaniu. Oceńcie sami czy GRAMY GRUBO! Zobacz kto zapewni zabawę na najwyższym poziomie.

——————–
Sprawdź swój refleks
Grupa maniaków komputerowych i wojskowych z fragOut Studio zaprezentuje Thunder Tier One. 100% gra akcji multiplayer z trybem współpracy, realizowana w formule top down shootera w pełnym trójwymiarze, która wraca swoim gameplayem do korzeni gatunku. Stawia na refleks, precyzję oraz umiejętność koordynowania działania zespołu.

Rok 1991. Kiedy świat pogrąża się w chaosie szerzonym przez fanatycznego przywódcę globalnej sekty, powołana zostaje tajna międzynarodowa jednostka THUNDER T1. Elitę tę tworzą uzdolnieni i perfekcyjnie wyćwiczeni komandosi z dostępem do pokaźnego arsenału broni oraz wyposażenia. Odliczenia do ostatecznego końca rozpoczęło się – czasu jest bardzo mało… Więcej na PGA.

——————–
FRITZ! gotowy do gry
WLAN, LAN czy Powerline – które połączenie jest najlepsze do gamingu? Jak szybko podłączyć konsolę do routera? Jakie parametry i funkcje powinien mieć router, aby zapewnić szybkie i stabilne połączenia podczas grania?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania dotyczące rozgrywek sieciowych i urządzeń, które można wykorzystać podczas gamingu i osiągać lepsze wyniki, będziecie mogli uzyskać na stoisku marki FRITZ!. Oprócz tego podczas PGA gracze będą mieli okazję przetestować najnowsze rozwiązania FRITZ!: routery FRITZ!Box, adaptery Powerline i repeatery WLAN – czyli wszystkie urządzenia, które wspomagają graczy podczas ich rozgrywek gamingowych.

„FRITZ! gotowy do gry” hasło to w najlepszy sposób oddaje funkcje i parametry urządzeń FRITZ! Na stoisku AVM będziecie mogli zobaczyć nie tylko działanie gigabitowej sieci domowej stworzonej przez routery FRITZ!Box, adaptery FRITZ!Powerline oraz repeatery FRITZ! rozszerzające zasięg sieci bezprzewodowej, lecz także przekonać się jak łatwy w obsłudze jest sprzęt FRITZ! i jak jego ustawienia podnoszą komfort grania. Bez względu na rodzaj sprzętu używanego do gier (PC, laptop, konsola, tablet) oraz jego połączenie z routerem (przewód LAN, WLAN czy może Powerline), pokażemy Wam jak wybierać najlepsze ustawienia urządzeń sieciowych, aby uzyskać najszybsze i najwydajniejsze połączenie (bez lagów i wysokich pingów).
——————–
Continental Rumble
To nie lada gratka dla społeczności Wargaming. W dniu 17 października najlepsze zespoły
z serwerów Unii Europejskiej oraz Federacji Rosyjskiej wezmą udział w wydarzeniu o nazwie „Continental Rumble, w którym zawodnicy postarają się bezbłędnie wykorzystać swoje najlepsze strategie i zagrywki taktyczne. Tegoroczna pula nagród wynosi 100 000 USD. Reprezentantami rosyjskiego serwera będą mistrzowie Sezonu 1 Wargaming.net League RU, Natus Vincere (Na’Vi), oraz mistrzowie Sezonu 1 WGL EU, znani dotychczas jako Virtus.Pro. Udział w tym niesamowicie widowiskowym wydarzeniu, to możliwość zobaczenia na żywo zmagań dzielnych „wojaków”, oraz spotkania i porozmawiania z reprezentantami ulubionych zespołów.
——————–
Gamedot kolejny raz na PGA
Jak co roku zapraszamy na stanowisko sklepu Gamedot. Będzie to okazja do zakupu najnowszego sprzętu, gier, ale także używanych tytułów na konsole. Warto zwrócić uwagę na specjalnie przygotowane na to wydarzenie promocje.
W ofercie sklepu znajduje się najnowszy sprzęt znanych producentów, a także gry na konsole i PC. Ważnym elementem sklepu jest również sprzedaż i wymiana używanych gier. W tym roku będzie możliwość kupienia używanych tytułów na najbardziej popularne konsole
w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.
Sklep Gamedot znajdziecie w hali wystawców 7a przy stoisku nr 14. Zapraszamy!
——————–
Wziąć przesyłkę i dostarczyć ją do adresata. Nic prostszego!
Indago Game Development podczas PGA zaprezentuje grę „Bliżej Gwiazd”. Jej głównym bohaterem jest postać międzyplanetarnego kuriera Iana, którego niektórzy nazywają „łącznikiem”. Dostarcza różne rzeczy, czasami duże przedmioty (bardzo starannie opakowane), czasami zapieczętowane papierowe listy. Jako, że w innej części galaktyki trwa właśnie wojna, dla niektórych jest jedynym doręczycielem informacji, związanych z tym, co dzieje się „tam”. Pewnego dnia w wyniku drobnej usterki swojego statku, ląduje na planecie, oznaczonej przez StarNav jako L51. Na miejscu spotyka starego mężczyznę (dawnego łowcy przygód), który prosi o przekazanie sporej, metalowej skrzyni, wypełnionej po brzegi starymi listami. W zamian oferuje Ianowi spore wynagrodzenie oraz dostęp do technologii wojskowych.

——————–
Alienware i Komputronik grają grubo na PGA
Zobacz jaką moc ma najlepszy sprzęt komputerowy dla graczy. Z okazji „święta gamingu” Alienware/Komputronik przygotowali dla Was szereg niesamowitych atrakcji. Odwiedź ich stoisko i baw się bez ograniczeń!
Podczas eventu na stanowisku Alienware/Komputronik odbędą się rozgrywki w takie gry, jak Heroes of the Storm, Hearthstone oraz Warface. Dzięki przyjęciu systemu mini-turniejów, każdy będzie miał okazję zagrać i sprawdzić swoje siły. Zwycięzcy będą nagradzani atrakcyjnymi nagrodami oraz upominkami związanymi z poszczególnymi tytułami. Imprezę poprowadzi znany youtuber – Tivolt. Oprócz niego pojawi się kilku innych rozpoznawalnych gości. Będziecie mogli przyjść, porozmawiać z nimi, zbić piątkę i wziąć autograf.
Dodatkowo szykują dla Was niespodziankę w postaci tajemniczej premiery. Bądźcie przygotowani na totalny odjazd!
——————–
Symulator rzutu oszczepem
Przyjdź na Poznań Game Arena i wypróbuj symulator rzutu oszczepem. Lichtspeer
to ultymatywny post-action arcade Speer shooter, w którym wcielasz się w postać wojownika, miotającego oszczepami. Podróżujesz przez tajemnicze landy rodem z germańskiej mitologii A.D. 3026, a twoim zadaniem jest powtrzymać hordy potworów. Fenomenalna oprawa graficzna, soundtrack i płynność rozgrywki – to ogromne zalety tej gry.
W momencie wydania Lichtspeer będzie najbardziej złożonym i realistycznym symulatorem rzutu świetlnym oszczepem dostępnym na rynku. W chwili obecnej deweloperzy Lichtspeer zbierają głosy na platformie Steam Greenlight. Jeśli gra zbierze ich wystarczająco dużo, Lichtspeer będzie dystrybuowany.

T

Komentarze są zamknięte