Czy Wiktoria Cichocka została zamordowana przez kogoś znajomego? Pogrzeb w piątek

Niezależna Gazeta Obywatelska

wiktoria cichockaWedług najnowszych hipotez śledczych, 15-letnia Wiktoria Cichocka została zamordowana przez kogoś z bliskiego otoczenia. W dniu swojego zaginięcia dziewczyna kłóciła się z mężczyzną, którego najwyraźniej znała. – Dostaliśmy sygnał, że dziewczyna wyglądająca jak Wiktoria była widziana z mężczyzną, którego najwyraźniej dobrze znała. Stała przy ciemnym starym samochodzie zaparkowanym przy rondzie w Gogolinie. Mężczyzna siedział w środku. Rozmowa była bardzo emocjonalna. Wyglądało to tak, jakby Wiktoria tłumaczyła się z czegoś. Mogła to być kłótnia – mówi Krzysztof Rutkowski.

Informacja ta dotarła do niego w dniu wczorajszym, około południa.

– Wygląda to na motyw zemsty ze strony osoby związanej z Wiktorią. Może chodzić o zawiedzioną miłość – przekonuje detektyw na łamach strony patriot24.net.

Przypomnijmy w tym tygodniu znaleziono ciało 15-letniej Wiktorii w głębokim rozkładzie, odnalezione je w przepompowni około 400 metrów od domu. Krzysztof Rutkowski wskazała nawet osobę podejrzaną ze skłonnościami psychopatycznymi, którą jak się okazoło policja zatrzymała. Tragiczna śmierć poruszyła cały kraj, a działa się w Krapkowicach.

Pogrzeb zamordowanej Wiktorii Cichockiej z Krapkowic odbędzie się w piątek (27.03) około godz. 12.30 w Biskupcu Pomorskim przy ulicy Kwiatowej.

W pierwszej kolejności odbędzie się różaniec i msza święta w intencji za zmarłą Wiktorię, następnie przemarsz na pobliski cmentarz.

Dlaczego pojawia się były detektyw Rutkowski? Mimo zakazu przez sąd wykonyania działalniści nadal ją faktycznieprowadzi choć oficjalnie nie pod swoim nazwiskiem i jak zwyklę często pojawia się w medialnych sprawach, dzięki temu zapewnia sobie darmową reklamę.

tk

Komentarze są zamknięte