Kampania z przymrużeniem oka. Ruszył portal Tadziuipraca.pl

Niezależna Gazeta Obywatelska

bilet1– Po wielu latach stagnacji, nareszcie pojawiła się szansa na zmianę miasta w stronę dynamicznie rozwijającej się stolicy regionu. Taki plan jednak się nie uda, gdy prezydentem Opola zostanie Tadeusz Jarmuziewicz (tu występujący jako Tadziu). – możemy znaleźć w odezwie do mieszkańców na stronie tadziuipraca.pl

– Dojrzałe demokracje opierają się na wyborze polityków wg tego, czego już dokonali i jak zarządzali w przeszłości różnymi obszarami życia politycznego. Wyborcy mają z kolei pełne prawo do takiej wiedzy. Tadeusz Jarmuziewicz jest politykiem, który wielokrotnie swoją postawą zawiódł potrzeby i nadzieje nie tylko mieszkańców Opola, ale całej Opolszczyzny. To polityk, który nie charakteryzuje się skutecznością, a jego dotychczasowa praca to bardziej lojalność wobec swojego ugrupowania politycznego niż własnych wyborców. – przekonuje autor strony Marcin Rol, który startuje na radnego z KWW Arkadiusza Wiśniewskiego.

Portal jest pastiszem z kandydata na Prezydenta Opola, który wykazał się prawie zerowa aktywnością w Sejmie w tej kadencji . W tle słychać muzykę w stylu Charli Chaplin. Zainteresowanych odsyłam do www.tadziuipraca.pl lub na profil Facebook.

tk

Komentarze są zamknięte