NGO Gliwice: Lech Neyman, Krystyna Pawłowicz i protesty

Niezależna Gazeta Obywatelska

190px-Katowice_-_Pomnik_żołnierzy_radzieckich_02W nadchodzących dniach gęsto od ważnych wydarzeń. I tak: Stowarzyszenie Pokolenie zaprasza 27 stycznia – o godzinie 11:30 pod Urząd Miejski w Katowicach na protest: Prezydent Uszok przyjacielem sowieckich okupantów. Okazuje się, że prezydent już 13 lat wykonuje uchwałę rady miasta o wyrzuceniu pomnika sowieckich oprawców z Placu Wolności.

ZŻ NSZ Okręg Górnośląski i Rada Osiedla Zatorze zapraszają 31 stycznia – o godzinie 18:00 na spotkanie autorskie z Rafałem Sierchułą z IPN, który przedstawi nam swą książkę Historia człowieka myślącego Lech Karol Neyman (1908-1948). Spotkanie odbędzie się w lokalu RO Zatorze przy ul. Chorzowskiej 42.

Klub Gazety Polskiej w Rudzie Śląskiej zaprasza w sobotę, 1 lutego o godzinie 12:00 do sanktuarium w Panewnikach na spotkanie z prof.Krystyną Pawłowicz.
Wstęp wolny!

I wreszcie Warszawa Plac Zamkowy 2 lutego – godzina 12:00 ogólnoeuropejski protest w obronie dzieci, związany z tzw. Raportem Lunacek. 2 lutego razem z nami protestować będzie Madryt, Paryż, Bruksela i Rzym.

Pozdrawiam serdecznie!

Marek Waniewski, Gliwicki Klub Frondy

Komentarze są zamknięte