Pierwsza Aukcja Sztuki Współczesnej w Opolu [galeria]

Niezależna Gazeta Obywatelska

Plakat B1_1 ASW w Opolu.inddW sobotę 25 stycznia 2014 r. w Opolu w Restauracji Sushi Sun w Galerii handlowej SOLARIS Center o godzinie 19.00 po raz pierwszy odbędzie się Aukcja Sztuki Współczesnej. Wydarzenie ma na celu promocję kultury kolekcjonowania jakościowej sztuki współczesnej. Uczestnikiem świetnej kulturalnej zabawy może zostać każdy, ponieważ udział w aukcji jest darmowy.

Organizatorem jest Dom Aukcyjny DNA, który ma już w swoim dorobku wiele  zorganizowanych aukcji we Wrocławiu. Wraz z nadejściem nowego roku Dom aukcyjny DNA poszerza obszar działalności, zaczynając promować kulturę kolekcjonowania wysokiej jakości sztuki także w Opolu i Katowicach.

Pierwsza opolska aukcja sztuki współczesnej to świetna okazja do nabycia dzieł cieszących się dużym zainteresowaniem artystów, takich jak Grzegorz Klimek, Marcin Painta, Anna Sikora, Viola Tycz czy Lenka Kubica. Oprócz tego, podczas każdej aukcji DNA wyróżnia też twórczość młodych obiecujących debiutantów, co niewątpliwie dodaje uroku temu wydarzeniu.

Każdy miłośnik sztuki współczesnej  może rozpocząć swoją kolekcjonerską  przygodę ze sztuką, ponieważ licytacja każdej pracy rozpoczyna się już od 500 zł.  Nowy rok to nowa szansa na nabycie unikatowych obrazów, które z pewnością będą cieszyć oko i duszę, a także mogą stać dobrą inwestycją oraz uczynić wyjątkowe wnętrze z naszego domu lub biura.

Obrazy, rysunki czy grafiki najkorzystniej można kupić na aukcjach, które oprócz szansy na opłacalną lokatę, są także okazją do dobrej zabawy. „Cieszymy się, że twórczość młodych polskich Artystów przyciąga kolekcjonerów i cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców” – mówi Piotr Wawrzynów, właściciel Galerii DNA i pomysłodawca Aukcji Sztuki Współczesnej, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia w Opolu.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie www.wda.dnagallery.pl

Obrazy można oglądać już od 17 stycznia w SOLARIS center lub na stronie www.wda.dnagallery.pl.

1 Aukcja Sztuki Współczesnej w Opolu
SOLARIS Center
sobota, 25 stycznia 2014 roku godz. 19.00

www.dnagallery.pl
[email protected]

Komentarze są zamknięte