Gowin: Schetynę czeka luksusowe wygnanie w PE

Redaktor Obywatelski

Gowin w Opolu6„Tusk potrafi uprawiać tylko politykę ciepłej wody w kranie. A reforma OFE? To skok stulecia! W PO to Schetyna jest rzeczywistym reformatorem. Z nim można się porozumieć. Ze Schetyną trudniej było mi się rozstać niż z Tuskiem. Jeśli Schetyna przegra partyjne wybory w regionach, czeka go luksusowe wygnanie w Parlamencie Europejskim”- mówi Jarosław Gowin gość Kontrwywiadu RMF FM.

„Smoleńsk? Państwo polskie zawiodło. Eksperci z komisji Laska i Macierewicza powinni się spotkać. Składowe emocji smoleńskich to dziś trauma milionów Polaków, ale także perfidna gra Rosjan i polityczna rozgrywka w Polsce”- tłumaczy Gowin w RMF FM.

„Jestem za referendum w sprawie 6-latków i pełnym kursem historii w szkole. Uważam też, że należy zlikwidować Kartę Nauczyciela”- mówi Gowin. „Głosowałbym nawet za referendum w sprawie aborcji. Jeśli coś podpisało milion osób, należy to wziąć pod uwagę. Demokracja polega na tym, że decyduje ogół, nawet jeśli ten ogół nie ma w danej sprawie pełnej wiedzy”- tłumaczy gość RMF FM.

„Byłem w więzieniach, gdzie siedzą pedofile. Lekarze mówili mi: oni wyjdą i zabiją pierwsze spotkane dziecko”- tłumaczy. „Izolowanie niebezpiecznych przestępców to jest mój projekt. Wraz z nim położyłem na szali cały swój polityczny autorytet. Proponowana ustawa nie daje możliwości nadużyć”- zapewnia.

RMF, lz

Komentarze są zamknięte