Konfederaci o badaniach stanu zdrowia Jaruzelskiego

Redaktor

jaruzelkpnKonfederacja Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec bezczynności tzw. „wymiaru sprawiedliwości III RP” wobec nie zastosowania się przez Jaruzelskiego do obecności na sądowych badaniach lekarskich mających określić rzeczywisty stan zdrowia tego totalitarnego satrapy.

Prezydent PRL, który powołał tysiące czynnych sędziów, korzysta z ich osłony przed sądowym stwierdzeniem jego odpowiedzialności.

 

Zdaniem KPN-NIEZŁOMNI wyznaczenie kolejnego terminu badań jest jawną i bezczelną grą na zwłokę w sytuacji, gdy 90-letni zbrodniarz ma mniej więcej określoną perspektywę czasową, jaka mu pozostała.

 

Uważamy, że komunistyczny dyktator powinien być doprowadzony w kajdankach na miejsce badania. Zauważamy też, że wzorem zbrodniarzy nazistowskich Jaruzelski powinien co najmniej od 1991 roku być umieszczonym w zakładzie karnym lub areszcie domowym wzorem innych praktyków totalitaryzmu odpowiedzialnych za ludobójstwo.

 

Jeżeli dalsze praktyki sadowej ochrony zbrodniarzy komunistycznych będą kontynuowane to  zapowiadamy kolejne „protesty tortowe” oraz powołanie Trybunału Narodowego, który zastępując sparaliżowany „wymiar sprawiedliwości” wyda po jawnym posiedzeniu moralny wyrok in effigie w sprawie Jaruzelskiego, Kiszczaka, itp. korzystając z historycznego wzorca nakreślanego w czasie sądzenia targowiczan w roku 1794.

 

Źródło: Biuro Prasowe KPN-NIEZŁOMNI

Komentarze są zamknięte