Dobroczynny Bal Niepodległości na rzecz Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach

Autor Obywatelski

Plakat Balu Niepodległości AD 2013W sobotę 9 listopada 2013 r. odbędzie się w prestiżowych wnętrzach XVI-wiecznej Kamienicy Czeczotki przy Rynku Głównym Krakowski Dobroczynny Bal Niepodległości polecany m.in. przez Annę Dymną, Ewę Dałkowską, Ewę Błaszczyk, Agnieszkę Radwańską, Urszulę Radwańską, ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, prof. Andrzeja Nowaka, Andrzeja Pilipiuka, Mikołaja Reya.

To drugi organizowany przez nas bal w tym roku. Poprzedni, znacznie mniejszy, środowiskowy, dedykowany zamkniętej grupie osób, polecany był przez zacne grono znanych postaci życia publicznego i zgromadził 220 Gości z jedenastu województw z całej Polski, w tym znanych dziennikarzy z mediów ogólnopolskich, naukowców, artystów i polityków. Tym razem, m.in. dzięki wsparciu wydawcy jednego z największych ogólnopolskich tygodników opinii na Bal Niepodległości zaproszone zostanie znacznie szersze grono osób pragnących radośnie, w sposób uroczysty oraz w najlepszym towarzystwie i jednocześnie pożytecznie świętować rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Podobnie jak ten najbliższy, również i poprzedni bal miał charakter dobroczynny. Dzięki obecności Gości i sponsorów zebraliśmy kwotę blisko 10.000,- na renowację instrumentów w Szkole Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie. Tym razem przyświeca nam cel nie mniej szlachetny. Mamy oto nadzieję wspomóc możliwie najwyższą kwotą niepełnosprawnych intelektualnie Podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta w podkrakowskich Radwanowicach.

Zapraszamy do rejestracji już teraz (w terminie 5 – 31 października albo do wyczerpania miejsc) lub też do wcześniejszego zapoznania się z większą ilością informacji zamieszczonych na www.bal-krakow.pl/przewodnik-po-balu

Organizatorzy:
Adam Kalita, radny Miasta Krakowa,
Marcin Szymański, radny Miasta Krakowa,

Komentarze są zamknięte