Powstaje internetowe centrum walki z genderrewolucją!

Redaktor

Maciej Kałek fotOddział gliwicki Frondy.pl, w oparciu o sukces, jakim było spotkanie zorganizowanie 24 kwietnia br. w ramach Akademii Liderów Opinii z ks. prof. Dariuszem Oko oraz w oparciu o aferę wokół nowych pomysłów genderrewolucji i seksualizacji dzieci wpadł na pomysł, by stworzyć antyrewolucyjną stronę internetową.

Projekt strony został złożony przez pana Marka Waniewskiego. Będzie to jedno z największych centrów wymiany informacji na temat Genderrewolucji, jakie zaistniało do tej pory na polskich serwerach. W założeniu, strona ma zbierać dane, publikacje, gotowe raporty naukowe, rozwiązania prawne i analizy prawne odnośnie roszczeń środowiska LGBTQ. Mają tam się znaleźć informacje z frontu walki, gotowe prace dla rodziców i nauczycieli, jak uczyć dzieci, jak je chronić przed negatywnym wpływem neolewicy, oraz odpowiednie dokumenty i rozwiązania prawne, dla kuratorów, prawników i rzeczników. Jasnym jest więc, iż do współpracy zaproszony jest każdy, a w szczególności prawnicy, naukowcy, publicyści prawicowi, felietoniści, działacze etc. Prace nad stroną dopiero ruszyły, ale już widać efekty – na portalu rebelya.pl rozwija się coraz bardziej ten temat, a wstępnie dodani do bazy publicyści, już mają możliwość oglądania prototypowej wersji strony.

Każdy, kto poczuwa się do obowiązku obrony tradycyjnych wartości, zgodnych z prawem naturalnym i boskim, może wziąć udział we współtworzeniu strony, poprzez pisanie własnych tekstów, krytykę materiałów lewicowych, czy nawet (a może raczej – szczególnie) oddając choćby symboliczną kwotę, na działalność tej strony. Pamiętajmy, że środowiska LGBTQ mają potężne wsparcie finansowe – nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Chętnych do współpracy, prosimy o kontakt z panem Waniewskim: [email protected] lub z naszą redakcją.

Maciej Kałek

Komentarze są zamknięte