Ks. Dariusz Oko w Gliwicach o rewolucji gender

Niezależna Gazeta Obywatelska

Ze względu na wyjątkową wagę tematu (totalitarnej ideologii Gender), która zagraża samym podstawom naszej europejskiej cywilizacji, zdecydowaliśmy udostępnić w całości wykład wygłoszony w ramach Akademii Liderów Opinii w Gliwicach.

Od lat jesteśmy w Polsce poddawani swoistemu praniu mózgów, które obejmuje wiele obszarów, szczególnie jednak dotyczy sfery ludzkiej seksualności. Media głównego nurtu oraz lewaccy politycy przekonują, że w seksualności wolno właściwie wszystko, nie ma tu właściwie żadnych norm moralnych. Rozpoczynanie intensywnego życia seksualnego w wieku trzynastu lat, homoseksualizm, kazirodztwo, gejowska adopcja dzieci, skrajny promiskuizm – to, ich zdaniem, rzeczy całkiem normalne albo wręcz pożądane, choćby dlatego, że dzieci gejów mają lepiej (jak niedawno na swojej okładce ogłosił jeden z miesięczników). Niedawno Ministerstwo Edukacji zorganizowało konferencję, na której proponuje się między innymi naukę masturbacji dzieciom w wieku  0-4 lat.

 

Tak zmasowanej ofensywie nonsensu należy się zdecydowanie przeciwstawiać, a żeby czynić to skutecznie, trzeba najpierw dobrze rozumieć, o co w niej chodzi.

 

O tym właśnie dobitnie i fascynująco mówił nasz wykładowca. Po wykładzie ks. Dariusz odpowiadał na pytania z sali, a potem jeszcze długo rozmawialiśmy przy kolacji. Prowadzącym spotkanie był ks. dr Sebastian Marecki. Posłuchajmy:

Więcej zdjęć na http://fronda.gliwice.pl

 

Komentarze są zamknięte