Zaproszenie: Kongres Polskiej Rodziny. Rodzina receptą na kryzys

Redaktor

konkres polskiej rodzinyNa kosmetyczne zmiany polityki pro rodzinnej jest już za późno. Polska potrzebuje zmiany systemu, by jak najmniej odczuła skutki katastrofy demograficznej. To od rodzin, a nie od polityków zależy jak bardzo Polska odczuje skutki kryzysu demograficznego.

„Racja stanu” w ścisłym tego słowa znaczeniu – to uznanie potrzeb i dobra państwa za najwyższą normę działania. Biorąc pod uwagę, że od kilku lat mamy ujemny przyrost naturalny, co uplasowało nasz kraj na 211 miejscu, spośród 222 państw w globalnych statystykach dzietności, wydaje się być wystarczającym powodem, by polityka prorodzinna i sama instytucja rodziny, stała się polską racją stanu.

Polska i Polskie Rodziny czekają na zmiany i wołają o ludzi sumienia w życiu publicznym. Kongres Polskiej Rodziny stanie się impulsem dla debaty społecznej nad kondycją polskiej rodziny, a zaprezentowane propozycje związane z polityką prorodzinną staną się przyczynkiem do stworzenia polityki prorodzinnej w naszym kraju.

Serdecznie zapraszamy Kongres Polskiej Rodziny

Będzie to spotkanie osób i organizacji, dla których promocja fundamentalnych wartości – życia i rodziny – są celem i motywem działania.  Nasz wspólny udział i zaangażowanie będzie krokiem w kierunku polityki, służącej polskim rodzinom.

Rodziny zmienią system!

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy

 

 

DATA: Sobota, 20 kwietnia 2013 r

START: Godzina 9.00

Gdzie: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5

INFORMACJE DODATKOWE: www.centrumzyciairodziny.org

ORGANIZATOR:

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny

ul. Wilcza 8 lok.19
00-532 Warszawa
tel./fax +48 22 401 06 24
e-mail: [email protected]

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa

Program Kongresu

Komentarze są zamknięte