NGO Flash: Piasecki – odczepcie się od Kaczyńskiego!

Redaktor Obywatelski

Konrad Piasecki broni Jarosława Kaczyńskiego podczas gdy Palikot śmieje się z Jaruzelskim! Jerzy Dudek chce ukarania Laty oraz byłych władz PZPN, info Opole, oraz pogoda: nadciąga front z Rosji! 

Konrad Piasecki broni Kaczyńskiego: 

Szlag jasny mnie trafia, gdy widzę i słyszę dawnych aparatczyków, którzy wystawiają cenzurki Jarosławowi Kaczyńskiemu za to, co robił w stanie wojennym. Uciecha, z jaką ci, którzy grzali się w ciepełku PRL-owskiej władzy, opowiadają, kto był w 1981 roku „dupą wołową”, której nie internowano, to – pisząc wprost – zwykła obrzydliwość- pisze dziennikarz RMF na stronie interia.pl. Oto link do całego tekstu:

http://fakty.interia.pl/felietony/piasecki/news/odczepcie-sie-od-kaczynskiego,1873829

Palikot o Kaczyńskim: Jaruzelski też się śmiał…

Powiedziałem o tym generałowi, prezydentowi Jaruzelskiemu to też się śmiał i skomentuję to tak samo, jak skomentowałem to wtedy. Kaczyński po prostu zdaniem ówczesnych służb, był bardziej niebezpieczny dla opozycji na wolności niż jako internowany– powiedział Palikot.

Będzie dużo gazu

Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PGNiG na antenie radiowej Jedynki przekonywała, że zimą w Polsce gazu wystarczy dla wszystkich odbiorców, a wysokość rachunków za ten surowiec spadną. Mamy miliard 800 milionów metrów sześciennych gazu.

Ławrow uważa, że Smoleńsk powinien być symbolem polsko-rosyjskim

Smoleńska tragedia powinna być symbolem solidarności polsko-rosyjskiej. Mówił o tym na konferencji prasowej w Moskwie szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. Smoleńska tragedia i śledztwo w tej sprawie były jednym z tematów spotkania Ławrowa z Radosławem Sikorskim.

Mariusz Błaszczak: 

„Życzę rządowi by odszedł” – jak zwykle twórcze słowa tego polityka.

Jerzy Dudek chce rozliczyć PZPN i ukarania Grzegorza Laty

Były bramkarz reprezentacji Polski twierdzi, że teraz może być już tylko lepiej. Jerzy Dudek cieszy się ze zmiany władzy w PZPN. Według niego w futbolowej centrali trzeba teraz zrobić porządek po starej ekipie i rozliczyć ją z fatalnych decyzji.

Radio Opole: będą kontrole w opolskich szpitalach

Urząd marszałkowski po Nowym Roku skontroluje opolskie szpitale. Jednym z powodów tej decyzji są sygnały o problemach w tych placówkach. Efektem działań zewnętrznej firmy kontrolnej mają być między innymi propozycje usprawnień. – Kontrola będzie dotyczyła przede wszystkim przestrzegania procedur medycznych, regulaminów pracy, czyli problemów, które zasygnalizowano w szpitalach – mówi Violetta Ruszczewska z zespołu prasowego urzędu marszałkowskiego.

Chłamowy jarmark w Opolu 

Aferę rozbujała Gazeta Wyborcza i trochę słusznie. Jarmark w Opolu to zwykły chłam i wstyd kogoś przez miasto przeprowadzić. Podobno Ryszard Zembaczyński ma zająć się sprawą. Do przyszłego roku więc poczekamy na opinie.

Pogoda

Dziś w Opolu słońce znajduje się za chmurami, jednak deszczu nie powinniśmy się spodziewać. Temperatura w dzień do +4’c a w nocy -1′. Jutro będzie znacznie gorzej. Opady śniegu, spadek temperatury do 0′ a w nocy mróz do -4’c. Podobno nadchodzi zimny front z Rosji :)

oprac: ŁŻ

 

Komentarze są zamknięte