Spotkanie Patriotów w Kedzierzynie-Koźlu

Autor Obywatelski

Po bardzo długim okresie stagnacji, wreszcie z inicjatywą patriotyczną wyszli mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla. Stowarzyszenie Orła Białego, prężnie rozwijająca się organizacja z tego miasta, zaplanowało nie jedno wydarzenie, ale całe popołudnie z Ruchem Narodowym !

25 października odbędzie się „Spotkanie Patriotów”, oddolna inicjatywa mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. O godzinie 18 pod Starostwem Powiatowym odbędzie się pikieta promująca patriotyzm oraz zdrowy tryb życia wśród obywateli tego miasta. Planowane są przemówienia liderów miejscowej prawicy, pokazy świetlne oraz inne atrakcje.

Godzinę później, o 19 w Domu Kultury „Chemik” ruszy prelekcja promująca wyjazd na Marsz Niepodległości 2012. Będzie istniała możliwość uzyskania informacji o samym Marszu od jego organizatorów oraz zapisania się na zorganizowany wyjazd z Kędzierzyna-Koźla.

 

Jednocześnie przypominamy o możliwości zapisania się na wspomniany wyjazd. Koszt około 80 złotych. Zapisy na adresie facebooka facebook.com/StowarzyszenieOrlaBialego lub pod numerem gadu-gadu 15951770.

 

 

Autor: Krzysztof Marcinkiewicz

Komentarze są zamknięte