Radio Wnet na żywo z Opola już 2 sierpnia!

Niezależna Gazeta Obywatelska

Radio Wnet rozpoczyna II turę letniego tournée po Polsce. Tym razem Piotr Gociek poprowadzi pięć Poranków Wnet z najróżniejszych miejsc Polski.

Swoją podroż rozpoczną od poranka z Istebnej – 27 lipca. Następnie zawitają do Żywca – 30 lipca, Cieszyna – 31 lipca, Opola – 2 sierpnia oraz Nysy – 3 sierpnia.

Do tej pory wyjazdowe Poranki Wnet prowadził Krzysztof Skowroński. Ekipa Radia Wnet zrealizowała 13 wakacyjnych poranków z Mazowsza, Podlasia, Lubelszczyzny oraz Pomorza.

Letnie tournée po Polsce odbędzie się w ramach cyklu spotkań „Wracamy do źródeł”. To kolejny etap programu „Wracamy do siebie”, podczas którego w pięciu polskich miastach zorganizowano konferencje poświęcone m.in. przedsiębiorczości i rozwijaniu lokalnego biznesu. Tym razem chcemy rozmawiać o gospodarczym i kulturalnym potencjale odwiedzanych przez nas regionów i miast, a także promować je jako miejsca ciekawego, wakacyjnego wypoczynku. Inspiracją do zorganizowania wakacyjnej podróży jest historia pierwszej Rzeczpospolitej.

Na bieżąco z trasy wysyłane są zdjęcia i klipy wideo. Zdjęcia można znaleźć na serwisie Flickr:  http://www.flickr.com/photos/mediawnet, a wideo na Youtube Spółdzielczych MEDIÓW WNET – http://www.youtube.com/mediawnet. A także na facebooku: www.facebook.com/radiownet

Poranki Radia Wnet zaczynają się zawsze o 7.07. Zapraszamy do słuchania radia przez playera na NGO po prawej stronie. Pomysły na promocję Opola na antenie Radia Wnet prosimy przesyłać na [email protected]. Wszystkie przekażemy!

Oprac. TK, www.radiownet.pl

Komentarze są zamknięte