W sobotę 21 lipca br. odbył się piknik rodzinny organizowany przez Urząd Miasta Opola i organizacje pozarządowe. Było wiele atrakcji w tym m.in.: przejażdżki konne, zjeżdżalnie dla dzieci, kajaki. Zresztą można zobaczyć wszystko na zdjęciach, które publikujemy na NGO dzięki uprzejmości uprzejmości naszego czytelnika, pana Andrzej Strzelczyka.
Oprac. TK

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł




















