Minął dzień na sygnale: 3 lipiec, wtorek

Niezależna Gazeta Obywatelska

KOMUNIKAT POLICJI: Poszukiwany sprawca ciężkiego uszkodzenia ciała

26 czerwca 2012 roku, nieznany mężczyzna spowodował ciężkie uszkodzenie ciała 65-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło około godziny 10:00 w Opolu przy ulicy Chmielowickiej przed sklepem EKO. Policjanci sporządzili portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny.

Rysopis poszukiwanego:

wieku około 30-35 lat, sylwetka średnia, wzrost około 185-190 cm, włosy – głowa ogolona, ciemne ręce – możliwa mocna opalenizna, twarz ciemnej karnacji.

Ubiór: W chwili zdarzenia poszukiwany ubrany był w ciemną kurtkę sportową (jak określili świadkowie „do górskich wędrówek”), spodnie ciemne – obcisłe.

Podczas zdarzenia miał na plecach duży plecak ze stelażem. Osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego mężczyzny, czy też rozpoznały osobę z portretu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Opolu – tel: 77 422 2553, 77 422 2645 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

A-4: wypadek samochodu z przyczepą

Tuż przed godziną 7:30 na autostradzie A-4 na 267 km w kierunku Katowic doszło do wypadku drogowego.   Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy wraz z pochyloną na bok przyczepą. Na miejscu znajdowała się Policja oraz ZRM, który sprawdzał stan poszkodowanego kierowcy, który  nie odniósł obrażeń. Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora. Z uwagi na możliwość wycieku paliwa z przewożonych na przyczepie przedmiotów zdecydowano się na ich rozładunek i ustawienie na poboczu A4. Powstałe straty oszacowano na kwotę około 25 tys.zł

Oprac. TG

Komentarze są zamknięte