W niedzielę w radio wywiad z gen. Romanem Polko

Niezależna Gazeta Obywatelska

Zapraszamy w niedzielę 1 lipca 2012 r. o godz. 18:00 do RadioRP.FM na I część wywiadu z gen. Romanem Polko. W trakcie audycji usłyszymy m.in. dla czego polską armią powinni dowodzić Ci co mają doświadczenie bojowe, a nie lizusy kłaniające się Ministrowi.

Przez to, że ktoś w Polsce i wojsku po prostu otwarcie wyraża swoje opinie to stara się go zniszczyć po to, aby w jakiś sposób zdezawuować to, o czym mówi. W moim przypadku chodzi o to, że przez ostatnie lata domagam się wyjaśnienia sprawy smoleńskiej – mówi generał Roman Polko, były dowódca najlepszej polskiej jednostki specjalnej GROM, były w-ce szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w trakcie kadencji Prezydenta RP Śp. Lecha Kaczyńskiego, a obecnie emeryt i trener ludzi biznesu w rozmowie z Krzysztofem Sitko.

Audycji można będzie słuchać z odtwarzacza na stronie RadiaRP.FM

Oczywiście to nie jest koniec mocnych i konkretnych wypowiedzi Generała Polko. W II części audycji na którą zapraszamy w poniedziałek (02.07.2012r.) usłyszymy dlaczego politycy i państwo nie zdało egzaminu po 10 kwietnia. Jednocześnie udowodnimy w trakcie rozmowy, że żadne sztuczki PR’owskiego tego rządu nie zmyją plamy na honorze Polski.

Po tragedii smoleńskiej oddaliśmy właściwie wszystko w ręce Rosjan. A na dodatek słyszeliśmy kłamstwa, które tak naprawdę powinny dyskredytować każdego polityka o tym, że ziemia była przekopana do metra głębokości, że zostały zebrane wszystkie szczątki, i w ogóle jak świetnie to śledztwo jest prowadzone. To wszystko okazało się kłamstwem, bzdurą, za które teraz nikt teraz nie chce wziąć odpowiedzialności – mówi generał Roman Polko, były dowódca najlepszej polskiej jednostki specjalnej GROM, były w-ce szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w trakcie kadencji Prezydenta RP Śp. Lecha Kaczyńskiego, a obecnie emeryt i trener ludzi biznesu w rozmowie z Krzysztofem Sitko.

Ludzie znający gen. Romana Polko nie będą zaskoczeni tym, że w III części wywiadu we wtorek (03.07.2012r.) podsumuje i zdiagnozuje polskie problemy. W dodatku usłyszą Państwo dlaczego Polacy w większości to lemingi, które nie zauważają toczącej się wojny.

Na kłamstwie nie da się długo funkcjonować, nie da się w tym długo żyć i to widać jednak na każdym kroku w Polsce. Do ludzi dociera to, że ktoś próbuje rzeczywiście ich oszukać i oni się z tym nie godzą – mówi generał Roman Polko, były dowódca najlepszej polskiej jednostki specjalnej GROM, były w-ce szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w trakcie kadencji Prezydenta RP Śp. Lecha Kaczyńskiego, a obecnie emeryt i trener ludzi biznesu w rozmowie z Krzysztofem Sitko.

http://www.mediarp.pl/polska/zapowiedz-wywiadu-gen-romanem-polko-29143,2906.html

 

 

Komentarze są zamknięte