Minął dzień na sygnale: 22 czerwca, piątek

Niezależna Gazeta Obywatelska

Komunikat policji: Zaginął Grzegorz Adamczyk

31 stycznia 2006 roku wyjechał do Niemiec i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną:

Grzegorz ADAMCZYK s. Zdisława i Heleny zd. Organekur. 04.02.1978 w Krapkowicach zam. Opole ul. Łupaszki 19 Rysopis zaginionego: wiek 34 lata, wzrost 180 cm, waga ok. 80 kg, średnia budowa ciała, włosy typu dredy, do ramion koloru ciemny blond, oczy brązowe, twarz pociągła, uszy średnie, nos duży, uzębienie pełne. Znaki szczególne: owalny tatuaż na lewym ramieniu. Ostatni raz mężczyzna był widziany 22.08.2008 r. na terenie niemieckiej miejscowości Wetzlar. W przypadku jakichkolwiek informacji na temat zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Opolu nr tel. 77 422 35 36, bądź z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 (112 z telefonów komórkowych).

Grodków: Euro podróbki

Policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie zatrzymali 34-letnią kobietę, która na miejscowym targowisku oferowała do sprzedały koszulki z podrobionym znakiem towarowym. Koszulki z logo UEFA: EURO 2012 . Grozi jej teraz do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie zatrzymali 34 – letnią kobietę, która na miejscowym targowisku sprzedawała za 15 zł koszulki z logo UEFA: EURO 2102. Policjanci zabezpieczyli 39 koszulek z podrobionymi znakami towarowymi. Zatrzymana to obywatelka Bułgarii na co dzień mieszkająca na terenie województwa dolnośląskiego Kobieta przyznała się do posiadania towaru z podrobionymi znakami. Kobieta odpowiadać będzie z artykułu 305 prawa własności przemysłowej. Takie przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Strzelce Opolskie: Potrącenie kobiety

O godz. 10.31  przyjęto zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Strzelcach Op. o potrąceniu kobiety przez samochód ciężarowy w Strzelcach Op. przy ul. Opolskiej /DK nr 94/; na miejscu są służby ratownicze, w tym zastęp PSP; poszkodowanej pomocy udzielił zespól ratownictwa medycznego; jest ruch wahadłowy

Oprac. Tomasz Greniuch

Komentarze są zamknięte