Manipulacja w TVP Info?

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Jest godzina 7.50 ósmego lutego br. Dziennikarz Jacek Tacik na antenie TVP Info prezentuje jakie zmiany mają zostać dokonane ws. reformy emerytalnej. Jacek Tacik cytuje słowa Premiera Donalda Tuska o tym, że rząd się nie ugnie i reformę wprowadzi. W pewnym momencie pokazany zostaje obraz z debaty ws. ACTA i słowa Tuska, który mówi, iż bywa tak w polityce, że rząd musi wprowadzić mało popularne reformy, które nie przynoszą popularności.

Po tych kilku słowach następuje koniec przekazu. Dlaczego TVP zmontowało przekaz wycięty z kontekstu? Dlaczego pokazano słowa wypowiedziane podczas debaty o ACTA? Czy TVP świadomie manipuluje dźwiękiem i obrazem w celu polepszenia wizerunku rządu, który ostatnio został mocno nadszarpnięty?

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Dymisja
  | ID: fc62fb79 | #1

  Tylko Dymisja i zbieranie POdpisów POd DYMISJĄ POstkomunistów z KC PZPO.

  Pytanie na śniadanie jest dobitnie lewackim „programem”. Program który rzekomo skierowany jest do każdego, przyPOmina raczej program skierowany do zamożnych lewackich kur domowych. Zaproszeni goście to środowiska lewackie: PO,SLD,paligłup oraz celebryci POpierający lewactwo.
  Przegląd prasy POkazywany w tym HANIEBNYM „programie” jest przeglądem który ma za zadanie manipulować widzami. POmijany jest tygodnik numer 1 pod względem sprzedaży czyli „Uważam Rze” co jest rzeczą niesłychanie HANIEBNĄ. POmijane są również inne tygodniki i dzienniki.
  Z premiera Węgier robi sięw tym „programie” Tyrana. Rada etyki dziennikarskiej POwinna zająć się tym „programem”,raczej tym problemem POnieważ nie jest to program polityczny, a prowadzący ów „program” właśnie takim go robią.
  Wystarczy włączyć rano „dwójkę” i POsłuchać mądrośći jagielskiego, olszańskiego, nowickiego i reszty POkrak.
  W dzisiejszym „programie” w saloniku dobrego stylu (kącik modowy) pięknie i czule mówiono o diecie kapuścianej Komucha olka. Prowadzący ten kącik modowy zachowywali się jak wazeliniarze olka z PZPRu. POchwalili nawet paligłupa.

  Rudy 102 w jednym miał rację – aby nie płacić abonamentu radiowo telewizyjnego ! ! ! ! ! ! !
  Nie będę płacił abonamentu POnieważ w państwowej publicznej telewizji POkazywany jest „program” który jest tubą manipulacyjno-propagandową KC PZPO.

 2. Ozi
  | ID: 5643eb8d | #2

  Mają władzę, mają kasę, mają media – dlatego mają nas za baranów i robią co chcą!!!!
  To już chyba czas skończyć z kłamcami,pozerami i obiecywaczami z PZPO.

 3. ajwaj
  | ID: 62a912ec | #3

  a jak !

 4. Vendetta
 5. Vendetta
  | ID: 76a3a2d3 | #5

  Janusz Korwin-Mikke
  Ruszyła lewacka kampania przeciwko Marszowi Niepodległości i to z wykorzystaniem TVP! W „Pytaniu na śniadanie” Kazia Szczuka nawoływała do blokady Marszu (nazywając jego uczestników neofaszystami). Dołączyli do tego prowadzący program. Poprzyj skargę organizatorów Marszu skierowaną do KRRiT. A na złość lewakom „Polub” profil Marszu na FB: http://www.facebook.com/pages/Marsz-Niepodleg%C5%82o%C5%9Bci/152249174810492

  http://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/posts/222351197810771

Komentarze są zamknięte