NTO unika informowania o istnieniu w Opolu Klubu „Gazety Polskiej” i NGO

Niezależna Gazeta Obywatelska

Dziennik „NTO” w Opolu robi wszystko, aby na swoich łamach nie wymienić przypadkiem Klubu „Gazety Polskiej” w Opolu, czy utworzonego z inicjatywy niektórych członków Klubu „Niezależnej Gazety Obywatelskiej” w Opolu – prawicowego portalu internetowego. W dzisiejszym artykule (nr. 40) autorstwa Artura Janowskiego pt. „Wiadukt dla Kaczyńskiego?” pojawiła się nieprecyzyjna informacja, że jednym z inicjatorów pomysłu nazwania wiaduktu przy ul. Struga im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego jest „Tomasz Kwiatek, były radny PiS i jeden z inicjatorów uchwały”. Insynuację, że za inicjatywą stoi opolski PiS wzmacnia dodatkowo zamieszczone poniżej Forum. Z inicjatywą wyszedł Klub „Gazety Polskiej” w Opolu, a nie opolski PiS. Co ciekawe, te same informacje, które redaktor A. Janowski sam umieścił wcześniej na portalu NTO.pl już nie zostały powtórzone w wydaniu papierowym. Zresztą, prawda jest taka, że nasz Klub chciał już rozpocząć akcję zbierania podpisów w październiku ubiegłego roku, ale ze względu na wybory samorządowe, inicjatywa ta została przesunięta. Owszem jestem członkiem PiS ale moja obecna działalność nie ma nic wspólnego z partyjniactwem i uprawianiem polityki partyjnej. My członkowie Klubu „Gazety Polskiej” w Opolu i współpracownicy redakcji NGOpole.pl działamy na rzecz Opola i Polski.

Autor: Tomasz Kwiatek

 1. Kocham PiS
 2. Kocham PiS
  | ID: aa268932 | #2
 3. Kocham PiS
  | ID: aa268932 | #3

  Cieć ofiara pękniętej gumki -marcin ociepa obraża (z zazdrości ,zawiści) POSŁA SŁAWOMIRA KŁOSOWSKIEGO:

  „PJN życzę jak najlepiej, bo taka prawica jest nam potrzebna, a nie prawica Sławomira Kłosowskiego czy jemu podobnych watażków – mówi Marcin Ociepa, prawdopodobnie niebawem wiceprzewodniczący rady miasta”

  z jednym ma racje taka „prawica” jak PJN jest Potrzebna Platfusom bo oni już nie chcą PSL mimo zapewnień o dalszej koalcji PO PSL.
  Ba ! nawet TVN Już Robi z PJN-u koalicjanta dla PO

  POrażka

  LINK:
  http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,8812310,Ociepa__Wspieram_PJN__bo_to_znacznie_lepsze_od_PiS.html

 4. Kocham PiS
  | ID: aa268932 | #4

  GORĄCO POLECAM AKTUALNY NUMER TYGODNIKA „NASZA POLSKA”

  W TYM NUMERZE CAŁA PRAWDA O PJN -CAŁKOWICIE OBNAŻONA

  AUTOR ARTYKUŁU OPIERA SIĘ WYŁĄCZNIE NA FAKTACH-CZYSTE FAKTY ,ŻADNEGO PR-U ITP

  ŻYCZĘ PARTYJI PJN (PO RÓWNIEŻ) ABY W TEGOROCZNYCH PAŹDZIERNIKOWYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH PARTIA PANI KLUZIK ODNIOSŁA DRUZGOCZĄCĄ PORAŻKĘ-JEST IM TO WSKAZANE

  PROGRAM PJN-U JEST KALKĄ PROGRAMU PO Z 2007 ROKU.

  JA WIEM JEDNO ŻE NOWYCH WYBORCÓW TO ŁAJNO JAKIM JEST POJN NIE ZBIERZE-W KAŻDYM BĄDZ RAZIE TYCH OD PISU NIE DOSTANIE-WIERNY ELEKTORAT,POJN CO MIAŁO WZIĄŚĆ TO JUŻ WZIĘŁO.
  CO NAJWYŻEJ MOŻE LICZYĆ NA POkraki I TAKICH CO TYLKO NA KARIERĘ I PRACĘ W POLITYCE LICZĄ ,A GDZIEŚ MAJĄ TO ŻE POLITYK TO DZIAŁACZ SPOŁECZNY WYŻSZEGO STOPNIA,WYŻSZEJ RANGI WYBRANY PO TO BY POMAGAĆ LUDZIOM-A NIE ICH W H… ROBIĆ I OCZY ZAMYDLAĆ BAJKAMI POPULIZMU I PR-U

  -ONI RÓWNIEŻ SIĘ ROZCZARUJĄ

  NAJTRAFNIEJSZE OKREŚLENIE PJN-U JAKIE SŁYSZAŁEM „CHŁOPCY W KRÓTKICH MAJTKACH”

  BEZ PROGRAMU!
  BEZ POMYSŁU !
  ,NIBY TO ŁAGODNIEJSZY PiS ,ALE W RZECZYWISTOŚCI TO ŁAGODNIEJSZE PO LUB KONKRETNIE UJMUJĄC -DRUGIE PO

  ALE CO MAJĄ -POPULIZM I PR- BAJKOPISARSTWA Z CAŁA PEWNOŚCIĄ UCZĄ SIĘ OD RUDEGO 102

  :)

  PJN-GRABKI WIADERKO I DO PIASKOWNICY :) ;)

  1. gość
   | ID: 93e3b4c4 | #5

   Do „Kocham PIS”: proszę się wyrażać, to nie rynsztok. Jaki poziom reprezentujesz. I piszesz nie na temat. Gdzie tu jest moderator.

   1. Kocham PiS
    | ID: aa268932 | #6

    normalny poziom, nie używam obraźliwych słów ani przekleństw,jedynie ośmieszające wyszydzające-a to jest różnica

 5. Kocham PiS
 6. agnes
  | ID: 2811732b | #8

  Do „Kocham PiS” – ciekawe, w jakich kręgach jest to „normalny” poziom – używanie słów typu łajno itd. i przekleństw (notabene z błędami ortograficznymi!) Proszę o zachowanie elementarnej kultury!

 7. Henryk Zwak
  | ID: 9c56bbbb | #9

  Stanę w obronie „Kochasia PiSu”-
  łajno nie jest mocnym słowem-trafnym określeniem w tym przypadku Pani Agnieszko
  a przekleństw tam nie widać,jest jedno ale ocenzurowane.”Kochaś” mógł nie pisać że jakiś tam Ociepa jest „ofiarą…” ,ale biorąc pod uwagę fakt obrażania Pana Posła Kłosowskiego z „zazdrości i zawiści” (sprawdziłem przypisy) jest pewnego rodzaju usprawiedliwieniem.
  Hmmm Pani tak się czepia tego języka-mam rozumieć że uczy Pani Języka polskiego albo ma pani z nim dużo do czynienia np.ucząc języka obcego.
  Wyczuwam że zbulwersowała sie pani wypowiedzią „Kochasia PiSu”,no ten ktoś mocnymi słowy potraktował PJN-osoba ta widać że nie używa poetyckich sformułowań,ale z drugiej strony jest to zrozumiałe.
  „Kochasiu PiS” ! postaraj się uzywać barwnego języka nie zmieniając treści i płynącego z tekstu przekazu.
  Jakby nie patrząc i z której strony by nie patrząc „Kochaś PiSu” napisał calkowitą prawdę.
  Mam „Naszą Polskę” i zawsze ją kupuję-od Października również Gazetę Polską.

 8. | ID: 8bf71b29 | #10

  Pozdrawiamy serdecznie KGP w Opolu i życzymy szczęścia i zdrowia wszystkim członkom w nowym roku, oraz wytrwałości w pracy.

 9. | ID: 2859dc8d | #11

  ..myślę,że wymiana zdań jest rzeczowa i nie wykracza poza granice przyzwoitości..wszyscy mamy prawo do swoich politycznych sympatii i do emocji przy ich wyrażaniu..nie będę tu przywoływał wypowiedzi pana „prof.”Wł.Bartoszewskiego ale nie przypominam sobie słów potępienia w „wiodących”mediach..Filozofia Kalego ciągle „w użyciu”..czasami zastanawiam się jakby wyglądała dyskusja pomiędzy zwolennikami PO,a PiS na płaszczyznie ETYKI,bardzo znaczącej gałęzi filozofii,traktująca m.in.o moralności..czy rzeczywiście koleżanki i koledzy z PO tak bardzo popierają permisywizm (socjologiczna nazwa wszechogarniającej tolerancji)..Czy z dużym entuzjazmem wysłali by na kolonie letnie swoje pociechy pod opieką przedstawicieli „kochających inaczej”..a przecież ich Partia…no dobrze,rozpisałem się ,a ani czas ani miejsce na takie „rozprawki”.Zachęcam wszystkich do podjęcia próby zrozumienia racji oponentów.Gołym okiem widać,że czas Platformy dobiega końca..a POLSKA…..POLSKA nie z takich tarapatów wychodziła.Bądzmy dobrej myśli…

 10. Henryk Zwak
  | ID: e06a9915 | #12

  Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory parlamentarne.Przewaga na PEŁO wynosić będzie 1,2-1,7 %

Komentarze są zamknięte