Obserwator mediów: Ubezpiecz się na starość?

Redaktor Obywatelski2

Ubezpieczenie_na_życie_z_premią_finansowąCzy ktoś z Państwa widział reklamę pewnego ciekawego towarzystwa ubezpieczeniowego, które reklamuje się w siedzibie „najlepszego call center na świecie”? Spot pojawia się często w TVP Info, ale również innych telewizjach i pojawiają się w nim pewne kontrowersyjne słowa…

„Twoja stawka nigdy nie wzrośnie z powodu wyższego wieku”

Czyli stawka wzrośnie, jednak z innego powodu? Stan zdrowia, zmiana oprocentowania czy może zwykły wzrost stawek, może zmienić stawkę? Wszystko jest możliwe, ale ważne, że wiek tutaj nie gra roli…

W reklamie pojawia się jeszcze inna kwestia. Ubezpieczyciel przyjmuje wszystkich bez względu na stan zdrowia i wiek. Najważniejsza kwestia to brak badań lekarskich. Gdzie jest haczyk?

Przecież każdy może na rok – dwa przed śmiercią(oczywiście mówimy o osobach starszych i schorowanych) ubezpieczyć się, aby jego rodzina otrzymała odszkodowanie po śmieci. Brak badań lekarskich, co to może oznaczać…

Sprawa jest prostsza niż myślimy. Tak – badań nie trzeba przedstawić nikomu, wystarczy podpisać oświadczenie, że jest się zdrowym.

W razie śmierci lub choroby, ubezpieczyciel poprosi nas o zaświadczenie lekarskie, kopię karty zdrowia itd. W razie niezgodności w datach – nikt nie otrzyma pieniędzy.

To faktycznie wspaniała opcja na starość…

Obserwator Mediów NGO

  1. Irena
    | ID: c30719fe | #2

    To sa kolejne złodziejaszki ….,Nie odbiegają od tuzinkowo-kopiastej zachodniej finansiery…….Nic po śmierci rodzinie nie wypłacą ,jeszcze sprzedadzą z lekarzami …nasze nerki,wątróbkę ,. serduszko i inne organy ..a… kasą się podzieloną.
    Niestety, ale na zimne musimy dmuchać.Nie damy sie oszukać.Nalezy ostrzegać starszych rodaków. A przyuważcie Państwo na powyzszym zdjęciu jaki pan ubezpieczyciel elegancki jakby ,prosto od fryzjera i kosmetyczki i krawca, ogólnie mówiąc -magla wyszedł….!!!!!!

Komentarze są zamknięte