Panie Zbigniewie, a może trochę merytorycznie?

Redaktor Obywatelski3

Zbigniew Kubalańca, szef klubu radnych PO, twierdzi, że raport radnych Bukowskiego i Nowaka dotyczący pracy Straży Miejskiej to chłam. Panie Zbyszku, tylko proszę wytłumaczyć merytorycznie, dlaczego? 

Praktycznie w każdym wywiadzie radny PO, twierdzi, że raport przedstawiony przez Bukowskiego, Nowaka i Żebrowską (ta pani jest chyba z PO, prawda?) to chłam, gniot, zawierający pełno błędów stylistycznych, ortograficznych, który ogólnie się nie nadaje, dlatego komisja rewizyjna pierwszy raz w historii, odrzuciła raport radnych w całości.

Fakt- radni wykazali się wyjątkową wnikliwością, wykrywając konflikty, odkrywając sześciobiegową skrzynię biegów w samochodzie, oraz tworząc anonimową ankietę, która pokazała, że pracownicy negatywnie oceniają swoją pracę. Już widzę minę przewodniczącego komisji, radnego Bukowskiego, który we wszystkim widzi podstęp, a wykrywając kolejne błędy, jeszcze bardziej się nakręca do działania.

Jednak przeczytałem ten raport i muszę przyznać, że jest wiele kwestii spornych, ale sam radny Nowak, przyznaje, że są tam potrzebne poprawki. Jednak do licha, Panie Zbigniewie, radni w wielu kwestiach mieli rację! Po co strażnikom samochód z taką skrzynią biegów, który został zresztą zakupiony, do eko-partoli? Gdzie strażnicy patrolując miasto rozwiną prędkość odpowiednią do „wrzucenia” szóstki? Czy to nie marnowanie pieniędzy?

Radni uznali, że w placówce jest zbyt dużo etatów, że pracownicy biurowi dostają dodatki mundurowe( to tylko 200zł, mówi radny Kaliszan z PO), ale ile jest takich „dwusetek” w skali miasta? Po co tworzyć nadmierne etaty?

Radni uznali, że strażnicy walczą o jak największą ilość mandatów… Panie, daj Pan spokój, jeśli to jest pierdoła! Jeżeli strażnik miejski wychodzi na ulicę aby szukać okazji do „nadgonienia” rankingu, to wykryta pierdoła i chłam, to ja proszę, niech radni kontrolują dalej inne jednostki.

Apeluje do Pana Zbigniewa Kubalańcy, aby zamiast ironizować, nabijać się i kpić z raportu, poszedł do SM i sam przeprowadził kontrolę. Pamiętam, jak kontrolował Pan opolskie ZOO, wraz z radnym Kaliszanem. Co z tego wynikło? Ceny biletów, do poprawki, oraz inne tego typu bzdety. Więc, jeśli mamy coś uzdrawiać, to proponuje zacząć od siebie.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Ozi
  | ID: 9ff6895d | #1

  Dobry tekst o POwskim nieomylnym!!!

 2. Czytelnik
  | ID: a4acafbd | #2

  super tekst Panie Łukaszu!

 3. Eko-partacz
  | ID: 4e1eddf1 | #3

  „Po co strażnikom samochód z taką skrzynią biegów, który został zresztą zakupiony, do eko-partoli?”

  Co to są eko-partole panie Żygadło? Chyba coś pan spartolił.

Komentarze są zamknięte