Chocholi taniec opozycji

Zastępca Naczelnego1

Fot. za Twitter

Borys Budka spotkał się z Jarosławem Gowinem. Nie spodobało się to Szymonowi Hołowni. Sceptycznie patrzy na ten dialog Robert Biedroń. W dogadanie się Koalicji Obywatelskiej z Porozumieniem nie wierzy Władysław Kosiniak-Kamysz. Konfederacja uważa wszystkich poza sobą za zdrajców.

Jutro znowu ktoś z kimś odbędzie ważną rozmowę, ktoś wygłosi przełomową deklarację w sprawie wyborów, komuś wpadnie do głowy budowanie jakiejś nowej konstelacji politycznej.

Pojutrze ci, którzy coś obiecają jutro stwierdzą, że to był jednak błąd i dla dobra Polski oraz jej obywateli trzeba wszystko zacząć od nowa.

A za trzy dni, a za tydzień…

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

  1. Dynak Mirosław
    | ID: b38b5135 | #1

    Rzeczywiście, naprawiaczy naszego Państwa przybywa…moim zdaniem pseudo naprawiaczy…każdy chciałby poprawiać…jeden ma lepszy pomysł od innych…Gdyby spełnić tylko niektóre z tych super pomysłów, prawdopodobnie już nie było by nas jako Polski, a jakiś nie znany twór…podległy sąsiadom…Wara…sprzedawczykom…Polska albo będzie Chrześcijańska-Katolicka…albo skończy jako kolonia jakiegoś imperium…

Komentarze są zamknięte