Wspólny sukces Solidarnej Polski i ZChR! Dziecko Polki nie zostanie oddane parze brytyjskich homoseksualistów

Zastępca Naczelnego

Michał Wójcik (L) i Bogusław Rogalski (P),Wiki/YT

1 grudnia 2019 roku lider Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin dr Bogusław Rogalski zaapelował do wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika na swoim profilu społecznościowym na portalu Twitter o pomoc w sprawie dziecka Polki mieszkajacej w Wielkiej Brytanii, które miało zostać oddane pod opiekę parze homoseksualistów. Michał Wójcik z Solidarnej Polski oraz Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak podjęli energiczne działania w tej sprawie.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Polskie dziecko nie trafi do pary gejów?

Mam dobrą wiadomość. Mały Harry trafi do rodziny heteroseksualnej w Wielkiej Brytanii, będzie miał zachowaną tożsamość, jedno z rodziców ma narodowość polską i jest chrześcijaninem. Dziękuję instytucjom brytyjskim. Słowa dotrzymałem. Dobro dziecka wygrało!”

– napisał w piątek na Twitterze Michał Wójcik.

To świetna wiadomość. W grudniu wskazałem, że dziecko może mieć obywatelstwo polskie, a zatem może być podstawa do wystąpienia w sprawie tego dziecka do odpowiednich władz w Wielkiej Brytanii przez polskie instytucje i urzędy z konkretnymi oczekiwaniami. Udało się i Harry nie trafi pod opiekę pary homoseksualistów. Ta jednomyślna interwencja wielu środowisk pokazuje, że można uzyskiwać efekty przez wspólne działania, pomimo różnic, które niewątpliwie istnieją między Solidarną Polską a Zjednoczeniem Chrześcijańskich Rodzin. W sprawie pozytywną rolę odegrało również jasne stanowisko Rzecznika Praw Dzeicka Mikołaja Pawlaka. Cieszę się z pozytywnego zakończenia tej sprawy „

– skomentował NGO informację dr Rogalski.

 

Piotr Galicki

Komentarze są zamknięte