#MuremZaAndruszkiewiczem

Zastępca Naczelnego2

Adam Andruszkiewicz, fot. TT

„Nominacja Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji wywołała niemałe poruszenie w szeregach opozycji. Sam Andruszkiewicz nie ma wątpliwości, że rozpętano na niego „oszczerczą nagonkę” i apeluje o wsparcie” – pisze Niezalezna.pl.

„Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo Was proszę o wsparcie! Jeśli nie zgadzasz się, na tę nagonkę na mnie która trwa – UDOSTĘPNIJ film z opisem #MuremZaAndruszkiewiczem ! Pokażmy PRAWDĘ!”.

– napisał na facebooku Adam Andruszkiewicz.

 

W udostępnionym na Facebooku nagraniu wideo Andruszkiewicz wyraża się krytycznie o rządzie PO. Odnosi się m.in do płacy minimalnej, wskaźnika bezrobocia i wieku emerytalnego.

 

„Andruszkiewicz, związany ze środowiskami narodowymi były poseł Kukiz’15 (obecnie niezrzeszony), pełni urząd sekretarza stanu w resorcie cyfryzacji od 28 grudnia. Posłowie PO pytali na czwartkowej konferencji prasowej, czy ABW sprawdziła ewentualne powiązania nowego wiceministra cyfryzacji z Rosją. Posłowie Platformy zapowiedzieli skierowanie w tej sprawie interpelacji do szefa Agencji” 

– informuje Niezalezna.pl

Tymczasem, jakoś Platformie Obywatelskiej nie przeszkadza, że czołowym pełnomocnikiem w rozlicznych sprawach sądowych z udziałem byłych i obecnych polityków PO jest mec. Roman Giertych, który … był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej. „Moralność Kalego” zatem opozycji jedynie szkodzi!

Adam Andruszkiewicz ma swoje poglądy. Do tego jak każdy ma wolny wybór. Skoro poseł i obecny wiceminister cyfryzacji nie przekracza granic wolności słowa i jego działania wspierają rozwiązywanie problemów Polski i Polaków … to jedynie co może ze swojej strony zrobić Niezależna Gazeta Obywatelska … to wesprzeć akcję  #MuremZaAndruszkiewiczem !

 

Paweł Czyż

REDAKTOR NACZELNY NGO

 

 

  1. | ID: 24d458be | #1

    BRAWO!
    TO JEST CIOS PROSTO W SERCE, KGB, BND, STASI, SB, WSI I TAKIM GNIDOM JAK TUCHACZEWSKI I CAŁE TO GNOJOSTWO! = UDERZENIE GRANATU PROSTO W SZAMBO! IM WIĘKSZY KWIK ŚWIŃ ODGONIONYCH OD PEŁNEGO KORYTA- TO DOWÓD NA TO, ŻE TRAFIONA NOMINACJA! TRERAZ ŻYDKOM SIĘ TO NIE PODOBA! NIECH POCAŁUJĄ NAS W DUP*, MY SIĘ NIE MIESZAMY W WEWNĘTRZNĘ SPRAWY RZĄDU IZRAELSKIE! ADAM JESTEŚ WIELKI! PAMIĘTAJ , MIARĄ WIELKOŚĆI CZŁOWIEKA ,[ MIN.MĘŻA STANU ITD ]JEST ILOŚĆ ORAZ POTĘGA JEGO WROGÓW! PÓKI MI SIŁ STARCZY TO BĘDĘ CIEBIE BRONIŁ! PUBLICYSTA, DFZIENNIKARZ OBYWATELSKI 2011 ORAZ 2013 R. BYŁY PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ NSDZZ”SOLIDARNOŚĆ” STOCZNI GDAŃSKIEJ CZŁ KM „S” PONAD 25 LAT TERASZ WIESZ DLACZEGO TE ŚWINIE TAK KRZYCZĄ?

  2. Antypojeb
    | ID: eb8a76b5 | #2

    Andruszkiewicz jest ruskim trollem. Widać że zjeby jak enforcer w niego wierzą. To jest elektorat polskich idiotow na ruskim pasku

Komentarze są zamknięte