Okno życia w Opolu. Ratusz ogłosił konkurs [zobacz warunki]

Autor Obywatelski1

Jeden z głównych inic201109ee944e097fd7c6a16d820dd0498e978fjatorów tego przedsięwzięcia – opolski radny PiS Marek Kawa – ocenia, że szanse na powstanie „okna życia” są połowiczne. Opolski ratusz ogłosił konkurs na wykonawcę „okna życia”. Trudno powiedzieć, czy projekt zostanie sfinalizowany. Jak podkreślił we wczorajszej Loży Radiowej Radia Opole Marek Kawa z opolskiego PiS, choć wykonano już sporo, to nadal jest dużo głosów niechętnych wobec tej inicjatywy.

– Cieszymy się, że jesteśmy na półmetku, ale najważniejsza część dopiero przed nami – powiedział Kawa. – Udało się przekonać radnych, prezydenta oraz, tak myślę, większość mieszkańców Opola. Ale wiemy, że w Opolu dziś, jak i przed kilkoma laty, są głosy sceptyczne wobec takiej idei. Rozumiemy to, ale ufamy, że uda się to zakończyć sukcesem.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz kościelnych, które wykonałyby „okno życia”, a następnie objęły go opieką. Czas na składanie kandydatur mija 26 września. Przypomnijmy, że ratusz chce przeznaczyć na ten projekt 20 tysięcy złotych.

Szczegóły konkursu do pobrania tutaj. Czas na aplikowanie przez organizacje jest do 22.09.

za Radio Opole

 1. wielbicielka prezesa
  | ID: c761a41b | #1

  Jeszcze trzeba przekonać władze kościelne, które są przeciwne Oknu Życia.
  Przedziwne to…..
  Kapłani odpowiedzialni za rodzinę są przeciwni najbardziej potrzebującym pomocy.

  Antykościół w natarciu.

Komentarze są zamknięte