„Apel do władz – powstrzymajmy antypolską trasę Behemotha”

Autor Obywatelski

Voice of Poland & NergalPowstała petycja skierowana przeciwko trasie koncertowej zespołu Behemoth. Inicjatorzy zarzucają muzykom brak poszanowania religii katolickiej i tradycyjnych polskich wartości.


ZOSTAŁO NAM NIEWIELE CZASU. PIERWSZY Z KONCERTÓW BEHEMOTHA JEST PLANOWANY NA 30. WRZEŚNIA, DLATEGO MUSIMY SIĘ SPIESZYĆ! Do tej pory udało się nam zebrać ponad 32 000 PODPISÓW. To dużo, ponieważ jest już głośno o naszym proteście, ale za mało, by zmusić organizatorów do odwołania koncertów.

Teraz postanowiliśmy zaapelować do władz. Liczymy na wsparcie Ministra Kultury, Pana Piotra Glińskiego. Zwracamy się także do włodarzy wszystkich miast, w których zaplanowano koncerty. Ufamy, że sprzyjająca sytuacja społeczno-polityczna ułatwi nam zadanie. Musimy jednak pamiętać, że TAKIE AKCJE MAJĄ SZANSE POWODZENIA TYLKO PRZY MASOWYM ZAANGAŻOWANIU.

Podpisz apel do władz

Politycy liczą się z opinią silnych i licznych grup, wiemy o tymz doświadczenia. Już wielokrotnie udało się nam skutecznie zaprotestować przeciwko tego typu akcjom. Wspomnijmy chociażby o zablokowaniu bluźnierczego przedstawienia „Golgota picnic”.

Koncerty zespołu Behemoth to nie żadna sztuka, czy nawet marna rozrywka, ale jawna promocja satanizmu, to bezpardonowe niszczenie religijnych i moralnych podstaw państwa i narodu polskiego!

Czy wyobrażasz sobie jaki wpływ będzie miało uczestnictwo w takim iście szatańskim przedsięwzięciu? A przecież GŁÓWNYMI ODBIORCAMI DIABOLICZNEGO PRZEKAZU BĘDĄ MŁODZI LUDZIE, BYĆ MOŻE DZIECI I WNUKI NASZYCH BLISKICH.

Już w tej chwili egzorcyści zgłaszają, że z trudem nadążają w niesieniu pomocy osobom opętanym, tym którzy często szukając rozrywki dali skusić się podszeptom szatana. Czy będziemy wobec tego stać obojętnie?

JESTEM PRZEKONANY, ŻE TWOJA ODPOWIEDŹ BRZMI NIE!

Co więcej, tym razem bronimy nie tylko wiary, ale także naszej narodowej godności i tradycji.

„OZDOBĄ” NAJBLIŻSZEJ TRASY MA BYĆ SPROFANOWANE I ZDEFORMOWANE W OHYDNY SPOSÓB POLSKIE GODŁO NARODOWE. ZA TAKI CZYN ZGODNIE Z
ART. 137 KODEKSU KARNEGO GROZI KARA DO ROKU POZBAWIENIA WOLNOŚCI. ROZPLAKATOWANIE TEGO WIZERUNKU W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI MOŻE TAKŻE SPRAWIĆ, ŻE TEN PASKUDNY, ANTYPOLSKI OBRAZ, BĘDZIE PROMOWANY NA CAŁYM ŚWIECIE. WOBEC TAKIEGO PONIŻENIA NIE MOŻNA PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE. DLATEGO MUSISZ ZAREAGOWAĆ I WYRAZIĆ SWÓJ SPRZECIW. PODPISZ PROTEST, KLIKAJĄC W LINK:

www.protestuj.pl

Adam „Nergal” Darski znany jest z cynizmu i braku poszanowania dla kultury chrześcijańskiej. W swoim „dorobku” ma między innymi zarzut zbiorowego gwałtu oraz publiczne zniszczenie Pisma Świętego, za co został skazany na karę grzywny.

Czy pozwolimy aby Polska była kojarzona z tak ohydnymi procederami? Czasu zostało już niewiele. Trasa rusza 30 września. Jeszcze wszystko można zmienić!

Na stronie PROTESTUJ.PL znajdziesz apel Ministra Kultury oraz włodarzy wszystkich miast, w których planowany jest koncert zespołu Behemoth – PODPISUJĄC SIĘ POD NIM, WYŚLESZ IM SWÓJ WYRAŹNY SPRZECIW WOBEC TEGO PASKUDNEGO „SHOW”.

Kliknij w ten link, aby podpisać i wysłać protest.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Protestuj.pl

 

jkg

Komentarze są zamknięte