„Ekspert” towarzysz Dziewulski

Autor Obywatelski1

Nie istnieje chyz16114715IH,W-czasach-PRL-Dziewulski-przeprowadzil-wiele-udanyba taka siła statystyczna, która byłaby w stanie policzyć ilość żartów, kpin i złośliwości wymierzonych w dyżurnego „eksperta” towarzysza Dziewulskiego. Jego nazwisko stało się wręcz synonimem śmieszności, egzaltowanych i oderwanych od rzeczywistości ocen.

Mówisz Dziewulski i wszystko jasne, cała sala śpiewa z nami, a ludzie pokładają się ze śmiechu. Jak to się dzieje, że ktoś taki nadal bryluje w mediach? Pytanie retoryczne. W mediach głównie brylują ludzie, którzy nie mają absolutnie nic mądrego do powiedzenia, za to chętnie i karnie powtarzają brednie podsuwane przez sponsorów i właścicieli. Dziewulski bredził poprawnie politycznie i dokładnie takiego eksperta media poszukują. Pal sześć, że jego wiedza fachowa opiera się na PRL-u, ruskim Gaziku i oddziałach specjalnych Milicji Obywatelskiej, nie ma to żadnego znaczenia. Odpowiednie światło kamery, odpowiednia oprawa i pompuje się widzowi do głowy przekaz, pełen eksperckich opinii.
Matka Kurka, więcej na www.kontrowersje.net

  1. Kibic
    | ID: 119cf66a | #1

    Kurek on ma 28 akcji AT na głowie, w tym kilkanaście na pokładach samolotu. Przy okazji ile ty masz zaplacic za oczernianie Owsiaka?

Komentarze są zamknięte