Straż Miejska Kędzierzyn-Koźle: Jarosław Ostrycharz nowym (?) zastępcą komendanta

Autor Obywatelski

W KęIMG_0896dzierzynie-Koźlu Straż Miejska ma nowego „starego” zastępcę komendanta. Został nim Jarosław Ostrycharz – poinformowali ngopole.pl strażnicy miejscy z Kędzierzyna-Koźla. Z oczywistych przyczyn nie możemy ujawnić ich personaliów. To taki „powrót do przeszłości”, bowiem urzędnik ten był już w przeszłości zatrudniony w Straży Miejskiej w Kędzierzynie-Koźlu, skąd przeniósł się do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego kędzierzyńsko-kozielskiego magistratu. Tam jednak oszałamiającej kariery nie zrobił.

Jednakże Jarosław Ostrycharz jawi nam się jako urzędnik wręcz niezastąpiony, znający się na wszelkich zagadnieniach od bezpieczeństwa w mieście po planowanie przestrzenne i urbanizację miasta Kędzierzyna-Koźla. Czekamy na dalszy rozwój kariery pana Jarosława. Tym razem być może w wydziale oświaty?

Tymczasem Państwowa Inspekcja Pracy z Opola o kolejny miesiąc przedłużyła kontrolę w kędzierzyńsko-kozielskim magistracie. Zdaje się, że po raz ostatni, bowiem jak poinformowała nas Agnieszka Stefaniak rzecznik prasowa PIP w Opolu inspektor kontrolujący kędzierzyńsko-kozielski magistrat, czeka na ewentualne zastrzeżenia do protokołu pokontrolnego. Pani rzecznik nie chciała nam ujawnić czy pani prezydent Kędzierzyna-Koźla i podległe jej służby chętnie współpracowały z kontrolującym czy nie. – Nie mogę udzielić takiej informacji – stwierdziła krótko Agnieszka Stefaniak.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte