Smakołyków świątecznych można spróbować dzisiaj na Placu Wolności

Niezależna Gazeta Obywatelska3

GaborPrawdziwa Fabryka świętego Mikołaja zagości w samym centrum Opola. Pod jednym dachem spotkacie Świętego Mikołaja i inne bajkowe stworki, nauczycie się zdobić pierniki, robić świąteczne ozdoby a nawet pisać listy z marzeniami. W Krainie będzie pachnieć piernikami, kawą i innymi potrawami świątecznymi, które otrzymacie w zamian za najmilsze życzenia dla Opola lub Opolan :)

Będą warsztaty, zabawy, czytanie bajek i wiele innych atrakcji!!! skierowanych szczególnie do dzieci. Na imprezę zapraszają opolscy blogerzy !!!

Niedziela – Grabówka – za Placem Wolności – godzina 13 ta Opolska Kraina Świętego Mikołaja – wielki – ogrzewany namiot do którego serdecznie zapraszam Was z dziećmi. Znajdziecie tam mnóstwo atrakcji , smakowitości , będzie wspólne zdobienie choinki, pisanie życzeń świątecznych – zaprasza Tomasz Gabor, jeden z kucharzy znany dobrze czytelnikom NGO z przepisów kulinarnych w wydaniach papierowych, który aktualnie przebiera się dla dzieci za elfa.

Więcej o wydarzenie na Facebook.com. Organizatorem jest Opolska Blogosfera Kulinarna.

tk

 1. Irena
  | ID: f5306ca2 | #1

  Udał się Wam radny pan Gabor…. Pracowity,…..,pomysłowy……kolezeński…swietny kucharz…i ..przystojny aktor……Więcej takich mężczyzn… W Brzeziu -Są.

 2. Tomasz Gabor
  | ID: cbec0173 | #2

  Dziękuję Pani Irenko , to bardzo miłe ;) ślę gorące pozdrowionka z Brzezia ;) PS. I zapraszam kiedyś na jakieś smakołyki ;)

 3. Irena
  | ID: 67630a11 | #3

  @ Pan Tomasz Gabor. Witam. Pięknie dziękuję za gorące pozdrowionka ,….jak również,..za zaproszenie na smakołyki…. Życzę dobrego dnia i uśmiechu od ucha do ucha. Pozdrawiam. ……tegoz gorąco,……chociaż mrożno na podwórku….. Wszystkiego dobrego.!

Komentarze są zamknięte