Słomka był ofiarą „koncesjonowanej przemocy” po sprawie Ciastonia! (VIDEO)

Redaktor1

kraty27 sierpnia br. warszawski sąd umorzył sprawę byłego wiceszefa MSW PRL, gen. SB Władysława Ciastonia. Na sali rozpraw doszło do protestu z udziałem m.in. Zygmunta Miernika oraz Adama Słomki. Ten ostatni został zatrzymany w gmachu Sądu Rejonowego Warszawa – Mokotów bez przedstawienia podstawy prawnej.

W wywiadzie dla NGO lider KPN-Obóz Patriotyczny uznał, że szybka reakcja niezależnych mediów (m.in. NGO oraz wPolityce.pl) i presja społeczna doprowadziła do jego uwolnienia.

Dotarliśmy do zapisu video, na którym wyraźnie widać, że polityka „koncesjonowanej przemocy” ministra Sienkiewicza dotyczy przede wszystkim środowisk, które domagają się europejskich standardów w policji, sądach i prokuraturze. Śmiało można uznać, że mamy tu dowód na popełnienie przestępstwa na szkodę byłego więźnia politycznego PRL w stylu białoruskim.

JA, NGO w Bielsku – Białej

ngo-BB-270x123

  1. Irena
    | ID: f27e26ee | #1

    Ale to jest Styl Polski nie Białoruski.Ma pan Słomka „Szczęsćie” do noszenia za ręce i nogi przez Polską policje. i ułożenie na podłodze. W głowie się nie mieści. A zapytam: co takiego pan powiedział sędziemu,że nastapiła taka reakcja policji.??

Komentarze są zamknięte