WAŻNE! Adam Słomka siłą zatrzymany przez funkcjonariuszy policji

Redaktor Obywatelski2

Słomka fot: Jan LorekRuch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „NIEZŁOMNI” informuje, że bez podania podstawy prawnej został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji na terenie Sądu Rejonowego Warszawa – Mokotów lider Konfederacji Polski Niepodległej – Obóz Patriotyczny Adam Słomka – współorganizator protestu w związku z umorzeniem sprawy zbrodniarza Władysława Ciastonia.

Adam Słomka był więźniem politycznym PRL, w obronie którego wystąpiła m.in. premier M. Thatcher. Od lat obnaża patologie wymiaru sprawiedliwości, który swoimi orzeczeniami wprost kpi z milionów ofiar systemu komunistycznego. Jak się okazuje, dyspozycyjni sędziowie metodami wprost przyjętymi od Białorusi tworzą w III RP więźniów politycznych z osób, które nie zgadzają się na kontynuację zmowy Okrągłego Stołu.

Warto przypomnieć, że matka Adama Słomki została zabita przez wysokiego funkcjonariusza SB. Tymczasem warszawskie sądy, których sędziowie gremialnie odmawiali wykonania obowiązku lustracyjnego działają nadal „na telefon”.

Domagamy się natychmiastowego uwolnienia lidera opozycji antykomunistycznej Adama Słomki i wyciagnięcia konsekwencji służbowych wobec winnych wprowadzania metod „koncesjonowanej przemocy” zapowiadanej przez ministra Sienkiewicza wobec bohaterów walki o wolność i niepodległość.

BP RBiPWP „NIEZŁOMNI”

  1. Irena
    | ID: de35af24 | #1

    Co zapowiedział minister Sienkiewicz, to wykonuje. Zamkniecie w celi,bez zarzutów.???? Daj człowieka,paragraf sie znajdzie.

  2. kominiarz
Komentarze są zamknięte