Brudziński: W PO wszystko się sypie

Redaktor Obywatelski2

Joachim BrudzińskiPO wydaje publiczne pieniądze na wino i cygara. My swoimi, podzieliliśmy się z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej. Taka jest między nami różnica. Jesteśmy przeciwni likwidacji finansowania partii z budżetu. My ściubimy pieniądze, żeby potem mieć na kampanię wyborczą – tłumaczy  Joachim Brudziński w Kontrwywiadzie RMF FM.

„PO chce likwidacji subwencji dla partii politycznych, bo jest przerażona tym, że w następnych wyborach PiS może stanąć do wyrównanej walki. Po likwidacji finansowania partii z budżetu, z rajów podatkowych wpłyną miliony na kampanię tych, którzy zrobią wszystko żeby PiS nie wrócił do władzy” – dodaje.

„Gdyby nie ochrona PiS, Jarosław Kaczyński już by nie żył” – mówi gość RMF FM.  „BOR nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Oni na skinienie premiera zrobią wszystko. Jeśli PO zlikwiduje finansowanie partii z budżetu, sam dam pieniądze na ochronę prezesa „- deklaruje Brudziński w RMF FM.

„W PO wszystko się sypie. Partia rządząca zachowuje się jak dziecko we mgle”- twierdzi Brudziński.

Brudziński mówi też o „kolejnym obnażeniu konkurentów politycznych”.  „Ilekroć zobaczycie ludzi którzy zachowują się karygodnie, to wiedzcie że to kreatury Palikota, które szkalują Prawo i Sprawiedliwość” – mówi o Andrzeju Hadaczu który według niego w 2011 roku, manifestując pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, był prowokatorem pracującym na zlecenie przeciwników partii Jarosława Kaczyńskiego.

RMF, lz

  1. Jarek Toporowski
    | ID: aa079700 | #1

    Brudziński jest OK

  2. Irena
    | ID: b37e71c4 | #2

    W Dniu Urodzin pana Jarosława Kaczyńskiego,śle najlepsze życzenia. Niech Cię nie opuszcza szlachetne zdrowie. A nieustające szczęście niech sprzyja wszelkim pomysłom,które Polsce służą. Niech miłość i pokój w sercu Twoim gości,niech Nigdy nie braknie Ci – Ludzkiej Życzliwości.

Komentarze są zamknięte