NGO Kędzierzyn-Koźle: Marsz w Obronie Wolnych Mediów w sobotę 2 czerwca!

Redaktor Obywatelski3

W sobotę 2 czerwca br. przez Kędzierzyn-Koźle przejdzie Marsz w Obronie Wolnych Mediów i TV Trwam organizowany przez Rodziny Radia Maryja, Kluby Gazety Polskiej w Opolu, Gliwicach i Kędzierzynie-Koźlu oraz Prawo i Sprawiedliwość.

Przed marszem uczestnicy wezmą udział we Mszy św. u oo. Oblatów, która rozpocznie się o godzinie 14.oo. O godzinie 15.00 rozpocznie się marsz ulicami Ligonia i Kościuszki przez Krzyż Milenijny i dalej Kozielską i Jana Pawła II do Placu Wolności.

Na koniec marszu nastąpi wypuszczenie gołębi pokoju pod pomnikiem bł. Jana Pawła II.

oprac: ŁŻ

 1. niepokorny
  | ID: 426c3198 | #1

  a na czele pochodu idą Pokorscy, Młodzińscy, obłuda, przewrotność, ludzie, którzy tyle mają wspólnego Radiem Maryja, Telewizją Trwam co nic, ale za to zawsze są w układach PO, Mniejszością Niemiecką, SLD jak trzeba czy jakimiś lokalnymi układami, a co tutaj też trzeba być, żeby czasem nie stracić, wykorzystać trzeba każdą okazję, bo układ musi zawsze trwać

 2. Piotr Rubas
  | ID: 38bff0f5 | #2

  i ciekawe dlaczego ten marsz nazywa sie w pierwszej czesci „Marszem w obronie wolnych mediow” a dopiero potem „TV TRWAM” – nie oszukujmy sie – to telewizja TRWAM jest zagrozona i to w jej obronie stajemy!

 3. | ID: 16406a36 | #3

  Faktycznie, zagrożone jest istnienie TV Trwam na co nie pozwalamy i w Jej obronie maszerujemy.!!!, Nie słyszałam aby inne media były zagrożone, więc tytuł przewrotny,jak
  komentatorzy zauważyli!!

Komentarze są zamknięte