Czy aby na pewno „wszystko jasne”? czyli Sabina Złotorowicz przeciwko debacie o powstaniu listopadowym…

Niezależna Gazeta Obywatelska8

Wybaczą mi Państwo, że odgrzewam aż tak stary i, co tu dużo pisać, dość żylasty kotlet, ale właśnie natrafiłem na „elokwentną” rozmowę redaktora TVP Opole Adama Barańskiego z Sabiną „studentką z Opola” Złotorowicz w ramach telewizyjnego cyklu „Wszystko Jasne” wyemitowanego 21 marca 2011 r. w TVP Opole.

Już w pierwszej minucie dowiadujemy się, że panna Złotorowicz była przeciwna debacie w trakcie której miano, no właśnie co?

Oddajmy więc głos samej Sabinie: „tam miała wydarzyć się debata związana zzz…www…yyyy…marszem…yyy…który…marszem…marszem odnośnie… … …  (następuje dłuuuga pauza i tu Sabina nie wytrzymuje i wypala) powstania listopadowego.

Proszę Państwa dalej jest już tylko gorzej. Zlepek pauz, „yyyków” połączonych z wyuczonymi przed programem regułkami. Ktoś tak „elokwentny” był w stanie zakneblować instytucję taką jak MDK! Warto zacytować jedynie w miarę spójny i logiczny cytat panny Sabiny:

„Niech to robią, ale nie w miejscach publicznych” jako żywo pasujący do toczącej się właśnie homoseksualnej propagandy w Kędzierzynie-Koźlu. W każdym razie z tego miejsca składam pannie Sabinie Złotorowicz propozycję debaty na dowolny temat, może być nawet o powstaniu Chmielnickiego. Jest to jak najbardziej poważna oferta, którą pannie Złotorowicz składam z całą świadomością. Spotkajmy się w dowolnym miejscu (rozumiem, że „przestrzeń publiczna odpada”). W końcu jesteśmy ludźmi argumentów, debaty i dialogu.

O wynikach propozycji, którą przekazałem pannie Sabinie za pośrednictwem jej konta w serwisie społecznościowym, poinformuję Państwa niezwłocznie. W każdym razie zapowiada się emocjonujące i ciekawe wydarzenie.

Autor: Tomasz Greniuch

 1. Paulina
  | ID: d1e2e0af | #1

  Wstyd, że media wspierają taką miernotę intelektualną. Wstyd, że prezydent Zembaczyński się ugiął przed takim niedoukiem, który będzie miał dyplom magistra

 2. Tomasz
  | ID: d9e6fefb | #2

  Wpisując adres http://www.tvp.pl/opole/rozmowa/wszystko-jasne/wideo/21-marca-2011-r/4185551, „wyskakuje” komunikat następującej treści: „Żądana strona nie została odnaleziona!”. Czyżby politycznie poprawny „chochlik”? W każdym razie podaję właściwy adres:
  http://www.tvp.pl/opole/rozmowa/wszystko-jasne/wideo/21-marca-2011-r/4185551
  Życzę udanej zabawy :)

 3. Eleonora
  | ID: 2270653c | #3

  Aż Panu zazdroszczę tych Intelektualnych Doznań…
  Podczas których dowie się pan Tomek, że Powstanie Listopadowe było wynikiem okrutnej okupacji nazistowskiej w Polsce, wybuchło spontanicznie w stolicy w Krakowie,w roku 1940 i podczas którego zginęli głównie Żydzi…
  Och, ach, ech….

 4. Latarnik z Kanady
  | ID: 3b3d4fb8 | #4

  Prawdopodobnie to ta studentka spełniła pozytywną rolę, przez pokazanie swej miernoty pozwliła reszcie z nas poczuć się lepiej.
  Polacy mają to do siebie, że są bardzo dobrzy w obronie swej wolności a nie nadają się do agresji i podboju. Jest to zaleta Cywilizacji Łacińskiej i religii katolickiej.
  Inne narody takie jak Turcy, Rosjanie czy Niemcy, słabo się bronią a ciągle chcą kogoś napadać. Polska wygrała wiele bitew z Rosją i za to nas się boją.

 5. Eleonora
  | ID: 2270653c | #5

  Obejrzałam!
  Postuluję, aby panią Sabinkę przesunąć na odcinek twórczości kabaretowej!
  Jest doskonała! Obejrzyjcie koniecznie.
  Aaa jak cudnie buduje zdania! A jak pięknie mówi o Prawach Człowiekowych! O demokracji, o inwektywach skierowanych do lesbijek i homoseksualistów, jak ich własną piersią obroniła!
  Olalala! Prawdziwy demon intelektu… I na koniec Pan redachtór łaskawie dziękuje naszej gwieździe, mówiąc o niej że taka delikatna, a odważna, że ohoho!
  PANI SABINKO- PROSIMY CZĘŚCIEJ. BEZ OBAW!
  plissss!

 6. kazik
  | ID: 7d8ab746 | #6

  Żenada !!!

 7. Klara
  | ID: bc88ed9c | #7

  obciach i wstyd

 8. Anonim
  | ID: d1e2e0af | #8

  Oglądałem tę rozmowę, a właściwszym określeniem będzie – monolog i aż ciśnie mi się na usta pytanie, które z pewnością chciał zadać prowadzący.
  A przepraszam Pani to jest gejem czy lesbą ??

Komentarze są zamknięte