Wyremontuj i zamieszkaj

Zastępca Naczelnego

Fot. za www.tarnow.pl

Ogromną popularnością cieszy się zorganizowana już po raz drugi przez Urząd Miasta Tarnowa akcja pod hasłem „mieszkanie za remont”.

Osoby, które zobowiążą się do odnowienia lokalu gminnego, mogą go otrzymać szybciej, niż wynika to z listy oczekujących. W drugiej edycji programu wystawiono 23 mieszkania – 21 już znalazło chętnych. Zostały tylko dwa największe, położone w ścisłym centrum miasta”

– czytamy na stronie internetowej Radia Kraków.

Ten, kto zdecyduje się na remont mieszkania z zasobów Miejskiego Zarządu Budynków może liczyć na jego przyznanie od ręki i mniejsze opłaty czynszowe.

Zakres każdego remontu, który uczestnicy projektu ponoszą na swój koszt jest różny. Może dotyczyć np. wymiany okien lub generalnego remontu całego lokalu”

– napisano na stronie http://www.radiokrakow.pl/

 

Jerzy Bukowski*

 

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte