Po blisko 40 lat
ach służby zastępca Dowódcy 1. Brzeskiego Pułku Saperów przechodzi na emeryturę. Z tej okazji, podczas uroczystości wojskowej, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak podziękował Dowódcy w imieniu własnym i mieszkańców miasta za pracę na rzecz samorządu i współpracę w rozwoju Brzegu.
Uroczystość miała miejsce w Klubie Wojskowym 1 BPS w dniu 27.01.2017 r.
za www.brzeg.pl

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł
