MOK Kędzierzyn-Koźle:Ogłaszamy V edycję KOZ ALL MUSIC FESTIVAL

Autor Obywatelski

Ogłaszamy V edycję KOZ ALLkoz_all-m-1 MUSIC FESTIVAL. Konkurs muzyczny dla młodych, początkujących zespołów. Termin zgłaszania upływa 30 stycznia. Główna nagroda – 6 tys. złotych. Zgłoś zespół.Festiwal ma swoją historię i swoich miłośników. W ubiegłym roku udało się go reaktywować, w festiwalowym jury zasiadł Bartas Szymoniak. Triumfatorem w roku 2015 był zespół Pav.love.sky z Opola, który zgarnął 6 tys złotych i wystąpił podzcas Dni Kędzierzyna-Koźla, przed Dawidem Podsiadło.

Mamy nadzieję, że podobnie, jak w latach ubiegłych – w naszym mieście pojawią się fantastyczne zespoły – przedstawiciele różnych gatunków i muzycznych stylów. Cel jest tylko jeden – wyłonienie najbarwniejszych i najlepszych, młodych zespołów.
Chcemy dać szansę tym grupom, które działają przy ośrodkach kultury, klubach muzycznych i być może nie do końca wierzą w swoje szanse.Pokażcie się i zawalczcie o główną nagrodę – 6 tys. złotych i występ podczas Dni Kędzierzyna-Koźla 2016! – czytamy na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte