Nysa to ludzie: 25 tysięcy złotych do wygrania

Autor Obywatelski

normal_03febcc20f3aa16ae1abc01784cc6e3cbfc70536Jaki kolor obrazuje Nysę, co jest na tyle charakterystyczne w naszym mieście i powinno zostać ujęte w logo miasta? Czy hasło „Nysa to ludzie” ma mieć swój osobisty wątek w znaku graficznym miasta? Do 17 maja trwać będzie próba odpowiedzenia na wszystkie pytania.

21 kwietnia Burmistrz Nysy ogłosił konkurs na opracowanie księgi znaku w ramach Systemu Identyfikacji Wizualnej. Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo- znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany we wszelkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych gminy.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób fizycznych i prawnych. Mogą wziąć w nim udział zarówno artyści, graficy, plastycy, specjaliści zajmujący się projektowaniem reklamowym, architekci, a także inni pasjonaci czy studenci. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie pracy zgodnie z obowiązującym regulaminem oraz przesłanie jej na adres organizatora lub dostarczenie osobiście do Urzędu Miejskiego w Nysie – w terminie do dnia 17 maja 2016r.

Propozycja logo powinna budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter i specyfikę Gminy Nysa. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu minimum 1 propozycję logo.

Regulamin konkursu dostępny jest na www.nysa.pl

Na zwycięzcę konkursu czeka 25 000 złotych!

Komentarze są zamknięte