Tusk czy Gowin? Koniec głosowania w PO

Redaktor Obywatelski1

sejm tusk kprmDobiega końca rywalizacja na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Wynik to formalność. Donald Tusk zdecydowanie pokona Jarosława Gowina i rozpocznie kolejny – ostatni swój etap w partii. W następnych wyborach najprawdopodobniej nie wystartuje, jeżeli tylko PO dotrwa do tego czasu. 

Jeszcze tylko w poniedziałek partyjna komisja będzie przyjmowała koperty z głosami oddanymi na Donalda Tuska bądź Jarosława Gowina. Listy z kartami do głosowanie, które dotrą do komisji po terminie nie będą brane pod uwagę.

Wyniki mają być znane do 23 sierpnia.

Gowinobus na Damrota w Opolu fot. NGOPrzypomnijmy tylko, że w czasie swojej kampanii Jarosław Gowin odwiedził również Opole. Premier spotykał się z partyjnymi działaczami głównie podczas zamkniętych spotkań, co budzi wielkie wątpliwości wielu członków PO oraz publicystów. Chodzi oczywiście o uczciwość.

Jarosław Gowin deklaruje, że w razie ewentualnej porażki, pozostanie w PO, jednak nadal będzie jeździł po całym kraju propagując swój nowy program zmian w partii.

lz

  1. Irena
    | ID: ba41a0a8 | #1

    Czy pan Tusk nadal na czele peletonu do upadku PO? Jest mi to obojętne,bowiem nie jest w moim typie. A tak na poważnie, to bardzo sie postarzał, po prostu zdziadział.
    Wrzeszczą krzywdy ludzkie. .

Komentarze są zamknięte