75 proc. Polaków przeciwko zabijaniu nienarodzonych!

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Stop AborcjomCBOS opublikował wyniki sondażu odnoszącego się do wartości i norm akceptowanych przez Polaków. 75 proc. Polaków uważa, że zabijanie nienarodzonych jest zawsze złe i nigdy nie może być usprawiedliwione.

Sytuacja poprawiła się od 2010 do 2013 roku. Odsetek potępiających aborcję wzrósł o 6 proc. Wskaźnik ogólny akceptacji dla przerywania ciąży spadł z 2,37 do 2,08. Ogólnie wskaźnik „liberalizmu moralnego” (czyli przyzwolenia na niemoralne praktyki) wzrósł z 2,75 do 2,80.

Fakt, że akurat w sprawie aborcji stan świadomości społecznej poprawił się, to nie przypadek.

Od 2005 roku Fundacja Pro – prawo do życia organizuje wystawy „Wybierz Życie”. Zrobiliśmy kilkaset wystaw w całej Polsce, ponad 100 pikiet, 2 obywatelskie inicjatywy ustawodawcze oraz szereg innych działań mających na celu zmianę świadomości społecznej w kwestii zabijania nienarodzonych.

O wszystkich naszych akcjach możesz przeczytać na www.stopaborcji.pl

Cieszymy się, że nasze działania przynoszą efekty i dziękujemy wszystkim, którzy wspierają walkę w obronie życia.

Możesz wesprzeć akcję antyaborcyjną finansowo. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji, jest wykorzystywana na walkę o prawo do życia dla najsłabszych. Kliknij i zostań naszym darczyńcą!

Fundacja Pro – prawo do życia,

  1. Irena
    | ID: 94b7adbf | #1

    Nie wolno zabijać ani dzieci ani też starszych ludzi.To grzech ciężki. Trzeba sie modlić m.in.do Sw,Józefa,bo był – Oblubieńcem Bogarodzicy, Żywicielem Syna Bozego,- Troskliwym Obrońcą Chrystusa, -Wzorem pracujacych, – Podporą rodzin.Właśnie z Niego winni brać przykład mężczyżni,a tak sie nie dzieje.Idą,po najnizszej linii oporu,gdy zaspokoją swoją chuć. A to jest oznaka słabości. nad którą trzeba pracować.
    Wielką rolę odgrywają kobiety, bo po to są,aby mężczyżni byli mądrzejsi. a Rodziny opoką. W przeciwnym razie, wszystko staje na głowie, co widzimy w rodzinach no i niestety na szerokiej scenie politycznej,gdzie dominują nie wyżyci panowie.

Komentarze są zamknięte