Myślisz inaczej? Czeka ciebie kara

Niezależna Gazeta Obywatelska10

Maciej KałekJak podał portal Prawy.pl – rozpoczęła się szeroko zakrojona akcja „Nie dla mowy nienawiści”. Akcja została wprowadzona przez Radę Europy 22.III.2013 i potrwa do 2014 r. Akcja ma na celu walkę z rasizmem, szowinizmem, nacjonalizmem (?), oraz wszelkimi innymi przejawami nietolerancji.

Na stronie msw.gov.pl możemy przeczytać: „Zgodnie z definicją Rady Europy, „mowa nienawiści” to wszelkie formy wypowiedzi, które m.in. szerzą, promują nienawiść rasową, ksenofobię, antysemityzm oraz inne formy nienawiści opartej na nietolerancji, w tym nietolerancję wyrażoną przez agresywny nacjonalizm, etnocentryzm, dyskryminację oraz wrogość wobec mniejszości, imigrantów i osób o pochodzeniu imigranckim.”

Jednakże doskonale wiemy, iż tzw. „Walka z mową nienawiści” to pusty frazes, który będzie wykorzystywany do nowomowy i szerzenia swoich idei kosmopolitycznych, globalistycznych, socjalistycznych, propederastycznych i antypatriotycznych. Na dodatek – pomagać mają im „wolontariusze internauci”, czyli ludzie w ogóle nie obeznani z tematem prawa, czy ideologii – to zwykli ochotnicy. Skąd więc pewność, że wszelkie zgłoszenia będą poprawne?

Obawiam się, a nie tylko ja tak czuję, iż walka z „mową nienawiści” doprowadzić może do tego, że nie będzie wolno wypowiadać się na temat związków partnerskich, pederastii, transków, ateistów, czy lewaków – zarazem ci, którzy obrażają Kościół, narodowców i prawo naturalne, po prostu będą mieli łatwiejsze życie i możliwość dalszego lekceważenia praw i godności innych osób. Co z resztą ma miejsce od dawna.

Autor: Maciej Kałek

 1. kajtek
  | ID: 7d84f4ed | #1

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=5782

  Czy nie jest dziwne, że UE to jest samo co podaję niżej? 38, godzin przesłuchań.. 6000 wpisów, żebym zdechł i Rodzina itd.
  Czyja w końcu jest Polska?

  W czyim interesie> Oj , nie moim i nie Polaków we własnym kraju.

  Na własnej skórze poznałem działnie tych „pomocników ” unijnych , przez 7 lat, przy ciągłym umarzaniu ich działania przez sądy, policję, prokuraturę. Dziwne ,że jeszcze nie skonczyłem jak Bierizowski.

  ………..No więc wszystko jest jasne.
  To nie jakieś zwariowane pojedyńcze Żydy nas atakują lecz jest to dobrze zorganizowana operacja „hasbara ” organizowana i finansowana przez Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Wpiszcie do Google hasło „hasbara” i poczytajcie.

  Osoba, która na początku stycznia przystąpiła do Hasbary, dostała na początek argumentariusz na rzecz wyrobienia pozytywnej opinii o akcji w Gazie, a potem listę mediów. Hasbara jest nastawiona głównie na media europejskie. Zadaniem uczestników jest odpowiednie reagowanie na artykuły czy wypowiedzi dotyczące konfliktu. Każdy z nich dostaje oprogramowanie o nazwie Megaphone, które wyświetla argumenty dostosowane do aktualnej chwili i wyznacza media, na które należy właśnie zwrócić większą uwagę. W tamtym momencie były to Times, Guardian, Sky News, BBC, Yahoo!News, Huffington Post i Dutch Telegraaf.

  Uczestnicy, rekrutowani w Izraelu i krajach diaspory, mają pełną swobodę formy i treści oddziaływania, ale dla tych, którzy mają mniej czasu, przewidziano gotowce, które da się wkleić wszędzie jednym kliknięciem. Czasem to rozbudowane wypowiedzi, czasem pojedyncze, te same zdania w różnych wersjach, do wyboru w kilku językach.

  W dniach 8 -10 grudnia w Łodzi odbyło się seminarium Hasbara zorganizowane przez ambasadę Izraela w Polsce. Szkolenie w Łodzi przeznaczone było dla młodych liderów organizacji w Polsce , które zajmują się tematyką związaną z Izraelem i judaizmem.
  Na seminarium byli przedstawiciele organizacji z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Olsztyna oraz Wrocławia. Odbywały się spotkania z ambasadorem Izraela Davidem Pelegiem, I radcą ambasady Izraela Yossim Levim, a także z prowadzącymi seminarium pracownikami ambasady, Jackiem Olejnikiem oraz attache kulturalnym Yaakovem Finkelsteinem. Oprócz tego uczestnicy byli gośćmi łódzkiej gminy żydowskiej. Głównym punktem programu było szkolenie dotyczące bezpośrednio hasbary, przeprowadzone przez specjalistę z Niemiec.

  Efekty już są : http://www.blogs.waw.pl/index.php/01/28/operacja-hasbara/
  „Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

  Ogólnie zasady tej operacji są następujące.

  Pierwsza zasada hasbara to „name calling” – próba trwałego przypisania jakiejś osobie lub idei negatywnego symbolu czy atrybutu. Najważniejsze jest powtarzanie dokładnie tych samych słów (np. przymiotników) w odniesieniu do konkretnych celów.

  Druga zasada hasbara to „glittering generality” („lśniący ogólnik”), polega na trwałym łączeniu opisu działań z pojęciami cenionymi powszechnie (np. „wolność”, „cywilizacja”, „demokracja” itd.). Przypomina się też techniki zwalczania „błyszczącego ogólnika”, gdyby stosował go przeciwnik. Np. „demokratyczny Izrael, „zachodnia cywilizacja Izraela, „palestyńscy terroryści,

  Transfer, trzecia zasada, to przypisanie prestiżu jakiegoś autorytetu bądź idei czemuś innemu (nam – jeśli jest pozytywny, przeciwnikom – jeśli negatywny).

  Na czwartym miejscu jest testimonial (świadectwo szacunku), czyli wciąganie (najczęściej cytowanie) popularnych gwiazd czy osobistości ( np. papieża) do publicznego poparcia odpowiedniego stanowiska. Cytaty nie muszą być rzetelne. Nie wszyscy sprawdzają.

  Piąta, „plain folks”, to prezentowanie jak największej ilości odpowiednich poglądów jako ogólnie przyjętych, wychodzących prosto „z uczciwego ludu” nie mającego niby nic wspólnego z Żydami.

  Szósta to zwykły strach, metoda „jeśli mnie nie posłuchasz to stanie się coś strasznego”. Grożenie, np. prokuraturą, pobiciem itp. Podaje się też przykłady technik, które mogą rozbroić tę metodę, jeśli jest stosowana przez przeciwnika.

  Ostatnia to „bandwagon”, tworzenie sztucznej większości. W powiązaniu z „plain folks robienie dużego jazgotu w celu sprawienia wrażenia, że większość internautów jest „za lub „przeciw w zależności od tematu.

  Hasbara jest przykładem profesjonalnej, dobrze skoordynowanej akcji PR (według Guardiana w „operacji” bierze aktywny udział kilkadziesiąt tysięcy osób !!!!).
  W każdym razie Izraelczycy podkreślają, że w europejskim Internecie przegrywają, a to by znaczyło, że „operacja Hasbara” natrafia tu na pewne ograniczenia. Jedni to tłumaczą europejskim indywidualizmem, inni zakorzenionym antysemityzmem. Nie wykluczone też, że popełniono jakiś błąd, o którym nie da się mówić przez megafon.

  Odezwa syjonistów żydowskich
  „Mamy przewagę militarną, ale przegrywamy walkę w międzynarodowych mediach.
  Musimy zyskać na czasie, by wojsko odniosło sukces. Możemy mu pomóc pozostając kilka minut więcej w Internecie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych podejmuje wysiłki, by zrównoważyć media, ale wszyscy wiemy, że ta bitwa rozgrywa się na poziomie ilości. Im bardziej angażujemy się w komentarzach, blogach, odpowiedziach i sondażach, tym więcej zdobywamy opinii przychylnych naszej sprawie.

  Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

  Po chamskim pobiciu przez Żyda Michaela Hermona Polaków w Poznaniu na portalach ukazały się s e t k i komentarzy bardzo nieprzychylnych Izraelowi ale i prawdziwych.
  Część z nich po jakimś czasie została usunięta. Można to było sprawdzić. I wszędzie też włażą te dyżurne chamidła. Nawet pod filmami dotyczącymi wewnętrznych spraw wspólnoty katolickiej jak np. dot. liturgii katolickiej, mszy św., mszy trydenckiej lub zdjęcia ekskomuniki w stosunku do czterech biskupów tzw. lefebrystów. Wpisy tam były szczególnie ordynarne.
  Czasami podłość ludzka nie zna granic.
  Dajmy im odpór!

  Pozdrawiam

  od ”znajomego” z youtube.pl
  ……………………………………

 2. Irena
  | ID: 5b062ab8 | #2

  @ kajtek. Jaki człowiek takie wpisy na forum.Wiec duzo wody we Wisle poplynie, zanim wychowamy Społeczeństwo.Pozdrawiam

 3. kajtek
  | ID: eaeeb124 | #3

  Ireno jaki człowiek? może nie gorszy od ciebie. czy to ja wydaję instrukcje, jak poniżać OMPNarodowej?

  .czy to pisałem….. mam relikwie ŚwietegoIP: *.internetdsl.tpnet.pl
  Gość: święty 06.04.08, 19:54 Odpowiedz
  Jestem osoba przewidująca i jak całowałem w pierścień przyszłego
  Świetego przyszła mi myśl, koniecznie muszę zdobyc jaką relikwię,
  tak na przyszłość na wieki. Nie dało się za życia uciąć ręki albo
  innego członka, ale przecież chodzi o to aby ta rzecz od Świętego
  pochodziła.
  Powiem krótko, wykradłem podstepem Gó.. tego Swiętego i mam
  relikwię, a przyjdzie czas że nabierze znacznej wartości, odsprzedam
  wtedy za dobrą cenę, mogę nawet teraz sprzedać.
  ………………….. ……„kto dał ci prawo tytułowania się Polakiem”………..

  IP: *.internetdsl.tpnet.pl
  Gość: podsumowanie 11.03.08, 22:01 Odpowiedz
  i znowu napisal, a mial nie pisac, belkoczacy, wyhodowany przez kretynke,
  splodzony przez debila, ktorego kazdy czytajac, jest w 100% za
  eutanazja przymusowa

  ……………………………Neoplus, Andrzej, to pewnie to samo, napisał w zasadzie DEKLARACJE POJĘĆ…
  Żydzi mają Prawo Oskarżać i karać….. sam nadał takie Prawo……………

  …w obliczu kilku tysięcy wymordowanych płockich Żydów ….. Myślę, że potrafili oni i potrafia precyzyjnie okreslać wine i winnych. Ścigać zbrodniarzy i nagradzać tych co potrafili się ludźmi……..

  I naznaczając siebie jako współczesnego wykonawcę ZEMSTY RELIGIJNEJ., czyni to 7 rok…….. jak Bohaterzy z Batalionu Żydowskiego i Abba Kowner. Są wkurzeni za lich postawę i Rodziców, dziadków w 68 roku.
  Wszystko umarzano.

 4. Irena
  | ID: 5b062ab8 | #4

  @kajtek .Napisałes,ze wpisy były ordynarne.nie o Twoje wpisy chodziło.Zle mnie zrozumiałes.A moze ja nieprawidłowo ujęłam,wiec przepraszam.Pisz,lubie Cie czytac.Ja się ucze na Twoich tresciach.Dobrej nocki.Pozdrawiam

 5. kajtek
  | ID: eaeeb124 | #5

  Nie ucz sie ze mnie jakbyź przeczytała ostatnie Picmo z milicji to byx straxiła wszeklka nadzieje.

  Porównaj Umowy luty, marzec , kwiecień 11r + leki =szpitale= Hasbara i 2 szkolenia Hasbary W MIASTACH W POLSCE.

  tO SĄ PRZESZKOLENI LUDZIE…

  Prok Gen..napisał.. że nie jest adwokatem. żeby radzić….

 6. kajtek
  | ID: eaeeb124 | #6

  Korzystaj z okazji i ci, którzy kochają Polskę.

  Link dostałem z daleka…

  http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/06/spotwarzona-przeszlosc-roman-kafel-do-druku-dwustronnego.pdf
  Szok.

 7. Irena
  | ID: 5b062ab8 | #7

  @kajtek. Ale mi niespodzianke na nocke przysłałes.To trudne.Czytam dalej.Dzieki.A ile na leki potrzebujesz?Daj namiary.

 8. kajtek
  | ID: eaeeb124 | #8

  A ile na leki potrzebujesz?Daj namiary.
  O Boze. Kompuyer przejety, nawet ten w Obcym kraju, skad mi przysłano………

  Za duzo tej milicji a dane podawałem, zresztą ta Grupa * napisała wszystko, nawet z klatką bloku.wiedza o mnie wiecej jak ja samm. Nawet groby Matki i ojca szukali na cmentarzu.

  Ale mam drugi szok .Matka miała być scieta w czasie wojny a tu TV był film o ścięciu Księdza w Katowicach i zobaczyłem gilotynę na którą nie potrafiono posłać mojej matki.

  Kocham Ślask tu jak wiesz szukają polskości Śląska…
  Jak by NGO sie zgodziło mógłbym opublikowac ..jak z głodu umierały dzieci niemieckie w 45r . w Dni Morza…. w Gdańsku.

  http://www.eolkusz.pl/2010/08/gilotyna-w-muzeum-auschwitz-birkenau/

 9. kajtek
  | ID: eaeeb124 | #9
 10. kajtek
  | ID: eaeeb124 | #10

  NGO , dziękuję.

Komentarze są zamknięte