Od Wydawcy: Jest już piąte papierowe wydanie NGO! [sonda + pobierz pdf]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

NGOnr5_jedynkaMy mówimy stop dziadostwu! Nie chcemy narzekać na polityków, media, czy Kościół. Ględzić i marudzić, każdy potrafi. Moglibyśmy mówić: rodzina jest zagrożona, Kościół jest słaby a w Sejmie rządzą nieudacznicy. Wolimy działać! Wziąć sprawy w swoje ręce. Każdy ma jakieś zdolności. Czasem wystarczą po prostu chęci do działania. Ważne, by znaleźć swój talent i wykorzystać go dla dobra wspólnego. Dać coś z siebie, poświęcić chwilę w ciągu dnia, żeby zrobić coś dla innych, dla Polski. Dziś nie możemy być tłumem, który spotyka się w momentach zagrożenia. Naród musi się obudzić i zacząć tworzyć świadomą wspólnotę. Dlatego wydajemy papierowe NGO. Chcemy dotrzeć do tych, którzy nas jeszcze nie znają i nie czytają w internecie. Zainspirować i pobudzić do działania, pokazać, że można zrobić coś fajnego bez pieniędzy i bez znajomości.

To wydanie ma również zachęcić do udziału w III Opolskim Marszu Niepodległości i II Marszu dla Życia i Rodziny, które przejdą ulicami Opola 2 i 26 maja. Wartością człowieka nie jest jego majątek, ale to, co może zostawić po sobie. W tym numerze pokażemy m.in., że rodzina jest wartością, przypomnimy polski sukces w Ozimku i ujawnimy jak w państwie Tuska uchwala się prawo. Dodaliśmy również specjalną wkładkę z okazji jubileuszu 15 lat Młodych Konserwatystów w Opolu, po działalności których zostało wiele inicjatyw kultywowanych i rozwijanych przez nowe, młode środowisko rodzące się wokół NGO.

W imieniu środowiska Młodych Konserwatystów, dzięki którym w Opolu został zbudowany Pomnik Żołnierzy Wyklętych i w konsekwencji dzięki naszej determinacji został uchwalony Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych apeluję, aby inicjatywa zmiany nazwy ulicy Obrońców Stalingradu na ulicę Żołnierzy Wyklętych połączyła ponownie PO i PiS.

Tomasz Kwiatek
Redaktor Naczelny

PS: Tu można pobrać wydanie w wersji elektronicznej.

[poll id=”2″]

Komentarze są zamknięte