„Pomoc dla schroniska” wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu

Niezależna Gazeta Obywatelska

Fundacja Grey Animals z Sierosławic (powiat kluczborski, gmina Byczyna) może otrzymać pomoc w wysokości ponad 10 tysięcy złotych. Aby pomóc potrzebującym zwierzakom, wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu.

Fundacja Grey Animals pomaga potrzebującym zwierzętom od stycznia 2011 roku. Głównym terenem działania jest północna część województwa opolskiego, w szczególności gminy powiatu kluczborskiego. Fundacja opiekuje się zwierzętami bezdomnymi i krzywdzonymi, których utrzymanie jest kosztowne. Oprócz tego prowadzi też zajęcia z dogoterapii dla osób niepełnosprawnych.

 

Jak pomóc?

Fundacja Grey Animals działa dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Dlatego tak ważne jest każde, nawet najmniejsze wsparcie. Szczególnie, że nadchodząca zima będzie trudnym okresem dla wszystkich zwierząt przebywających w schroniskach.

Obecnie Fundacja bierze udział w akcji organizowanej przez firmę Krakvet, w której można wygrać karmę dla zwierząt za ponad 10 tysięcy złotych. Aby pomóc Fundacji, wystarczy wejść na stronę www.krakvet.pl, zarejestrować się na forum, a następnie zagłosować na wybraną placówkę w temacie „Głosowanie na schroniska które otrzyma pomoc – październik 2012″. Głosy można oddawać do końca miesiąca.

Oprac. TK

Komentarze są zamknięte