Polscy faszyści – wystąp!

Niezależna Gazeta Obywatelska12

Legalnie działająca „Młodzież Wszechpolska” i „Obóz Narodowo Radykalny” uzyskały zgodę na manifestację w dniu 11 listopada – „Marsz Niepodległości”.

Legalny Marsz środowisk narodowych był oczywiście solą w oku lewicy. Lewactwo z „Krytyki Politycznej” i polskiej „Antify” wezwało zatem na pomoc niemieckich „antyfaszystów” żeby wspólnie blokować „polskich faszystów”. Dla lewaków, każdy kto kocha Boga i Ojczyznę jest – ma się rozumieć faszystą.

„Krytyka Polityczna” działa za nasze publiczne pieniądze dostając dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wsparcie od władz Warszawy. Bo lewica jest „trendy” – jako że chłopaki z „Gazety Wyborczej” powrócili do swoich korzeni i największym ich wrogiem jest „polski nacjonalizm”.

Tak więc choć narodowcy uzyskali zgodę i Marsz Niepodległości był legalny, trzeba było jakoś tym „faszystom” przeszkodzić. Władze Warszawy wydały więc zgodę na kontrmanifestację „Antify” w tym samym miejscu i czasie, gdzie wcześniej dostali zgodę narodowcy. Antifa zaś wezwała na pomoc „niemieckich braci” znany z awantur w Niemczech i Europie. Z góry było wiadomo zatem, że dojdzie do zamieszek.

Niemieccy „antyfaszyści” – jak było łatwo przewiedzieć – spowodowali szereg bójek. Napadli m.in. na oddział historycznej rekonstrukcji wracający z oficjalnej prezydenckiej manifestacji. Niemcy bili poprzebieranych w polskie mundury z okresu napoleońskiego ludzi, pluli na polskie mundury, wiele osób zostało dotkliwie poturbowanych.

„Zaprzyjaźnione telewizje”, jak za najlepszych czasów PRL, pokazywały w tym czasie nie kilkudziesięciotysięczny Marsz Niepodległości, ale grupki chuliganów walczących z policją. W efekcie wielka manifestacja polskiego patriotyzmu, w której wzięło udział ok. 30 tys. osób, została przedstawiona jako seria zadym, a policja zyskała pretekst do rewidowania powracających z Warszawy autokarów patriotów, robienia im zdjęć i zatrzymywania (bezpodstawnie) wybranych osób. Tak profilaktycznie.

W dwa dni później okazało się, że na 98 wniosków jakie wpłynęły do sądu o ukaranie winnych zamieszek, tylko 6 dotyczy obywateli polskich, a w 92 przypadkach sprawcami byli „obcokrajowcy”.

Sąd warszawski „znając powinność służby” pilnie skazał dwóch Polaków, a wszystkich Niemców zwolnił i pozwolił wyjechać do RFN. Założę się o wszystko, że żaden z nich na proces nie przyjedzie i nie zostanie ukarany.

Konflikt z Niemcami nie jest nam teraz potrzebny” – powiedział poseł Palikot – największy autorytet moralny obecnego czasu – niezawisły sąd to doskonale rozumie.

Rozumie to też „zaprzyjaźniona telewizja TVN”, która wiele cennych godzin swojego czasu udostępniła polskim i niemieckim „antyfaszystom” żeby przekonywali Polactwo, że to nie oni bili, a odwrotnie. Jak nic skończy się na tym, że trzeba im będzie zapłacić odszkodowanie. Bo jak wiadomo „polscy faszyści” nie tylko wymordowali Żydów w „polskich obozach zagłady” w Oświęcimiu, Treblince i Katyniu, ale teraz biją niemiecką młodzież. Z tym Katyniem to jeszcze do końca nie wiadomo, ale syn posłanki Nowickiej (też od Palikota) już publicznie wypowiedział się, że Stalin dobrze zrobił, że wystrzelał 20 tys. polskiej hołoty, bo co miał ich żywić – faszystów jednych? Jak syn posłanki Nowickiej znanej działaczki Antify, będzie kontynuował swoją twórczość na pewno ustali, że Katyń to był kolejny „polski obóz zagłady” w którym Polacy wystrzelali się sami, w czym próbował im przeszkodzić największy antyfaszysta wszechczasów – Józef Stalin.

W ogóle rok 1940, kiedy to antyfaszysta Stalin rozwiązywał problem „polskich faszystów” w Katyniu, powinien być wzorem współpracy wszystkich ówczesnych sił postępu czyli „antyfaszystów” walczących o zjednoczenie Europy. W jednym antyfaszystowskim szeregu kroczyli wówczas i parteigenosse Ribbentropp, i towarzysz Mołotow, i Beria, i Eichmann, bo jak wyśpiewał to później jeden z „polskich faszystów”: „Jeden dziś łączy sztandar – hakenkreuz, gwiazdę, sierp i młot”!

Autor: Janusz Sanocki

 1. Eleonora
  | ID: 87843ed6 | #1

  Panie Januszu, obawiam się, że ” przejscia z polskim prawicowym ekstremizmem” były jakimś preludium, do czegoś większego!
  Bo oto: u naszych umiłowanych przyjaciół Niemców, jak króliczki z kapelusza wyskoczył podobny problem….no… może bardziej skrajny niż u nas.
  W Polsce ” chłopcy faszyści” nie mordują , ale wiadomo… Niemcy są zawsze do przodu:)
  Proszę przeczytać co mówiła pani Merkel:

  – Terroryzm na skrajnej prawicy. To haniebne dla Niemiec. Uczynimy wszystko, by wyjaśnić te wydarzenia i by sprawiedliwości stało się zadość – powiedziała Merkel w wystąpieniu podczas zjazdu Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) w Lipsku.

  Agencja dpa podała, że Merkel i sekretarz generalny CDU Herman Groehe zgłosili pod obrady zjazdu partii chadeckiej wniosek, który zawiera apel do władz federalnych i krajów związkowych o „intensywne zbadanie”, czy możliwa jest delegalizacja struktur skrajnie prawicowych, w tym delegalizacja Narodowodemokratycznej Partii Niemiec (NPD).
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/merkel-terroryzm-na-skrajnej-prawicy-to-haniebne-d,1,4906169,wiadomosc.html

  Zastanawiam się do czego słuzy powtarzanie tego uporczywego kłamstwa, że narodowo- socjaliści to skrajna prawica?!
  Kto to kupi? Taki podany na tacy zbitek słów?!
  Ano, chyba tylko niemieccy anty-faszyści, którzy skłonni byli na Warszawę ruszyć….
  A w Polsce, wyprane mózgi, kisiel we łbach ćwierć inteligentów z TV, powtarzających w każdym Dzienniku ten absurd:((
  na szczęście przegladając komentarze, widzę że czytelnicy wyłapali absurd:))
  Ale, że coś nam uniokraci zmalują- to jestem pewna!!
  Przyciskają pasa, a teraz łańcuchy do rąk i nóg.
  Jak niewolnictwo- to na całego!

  Odi profanum vulgus et arceo. ( nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go. Horacy)

 2. Janusz Sanocki
  | ID: c71d69ea | #2

  Droga Pani Eleonoro!
  Niestety zbitke pojęciową „nazizm-prawica” kupuje cały tłum. Kilka lat temu w Ludinghausen, w rozmowie z poczicwym proboszczem tamtejszego kościoła zwróciłem mu uwage, że Hitler był socjalistą, Ksiądz był niezwykle zaskoczony, kręcił głową.
  Ta zbitka jest prosta; każdy kto tepił komuchów, musi być „prawicowcem”. W pewnym sensie to pochlebia prawicy, choc to nieprawda.
  I proszę mi wierzyć – ćwierćinteligentów jest (zgodnie z rozkładem Gaussa) więcej niż inteligentów. Nie mówiąc już o tym, że kompletnych idiotów jest pewnie dokłądnie tylu ilu geniuszy. Podejrzewam zresztą, że najwiecej jest dzisiaj jakichs 1/16 inteligentów.
  Kto dzis potrafi zacytowac Horacego?! Albo kto wie w ogóle, że taki „faszysta” istniał?
  Mnie w akcji niemieckich lewaków i władz polskich zastnawia co innego. Na co liczyli organizatorzy, którzy niemieckich antyfaszystów” zaprosili? Bo zdaje mi sie, że skutek odnieśli zgoła odmienny od zamierzonego.
  Serdeczności!

 3. Eleonora
  | ID: 34bf3237 | #3

  Mysli Pan Janusz, że w zamiarze mieli by polska młodzież biła niemców?
  Taki mieli cel?
  Myslę, że kombinują coś głębszego:)
  Tusk jeszcze wieczorem mówił o zmianie ustawy o zgromadzeniach, nawet straszył zmianą konstytucji, jeśli zajdzie taka potrzeba
  A pani Merkel również ( okazało się) że ma podobne kłopoty z ” faszystami”
  dziwne sprzężenie, nieprawdaż?
  Proszę spojrzeć:
  W Polsce jak w kraju kolonialnym: cysorz kichnął, kolonie zaczynają uprawiać mniszek lekarski na przeziebienia:))
  Głowa do góry!
  jak mawiają mądrzy górale: Przezylismy ruska, przeżyjemy rządy Tuska
  Tylko czas zacząć budować cosik konkretnego: bez tych ćwierć…1/16 czyli: Ziobrystów, kaczystów i innych…
  Słuchać już ich nie mogę:
  Nie chcą rozbijać prawicy ( prawica, hehe!)
  więc odchodzą na kolejną kanapę
  Kto tutaj zwariował!??!!?

 4. Eleonora
  | ID: 34bf3237 | #4

  Panie Januszu pospiskujemy nieco?!
  W mysl definicji polactwa, że to, czego nie rozumieją odrzucają jako ” spiskowe teorie dziejów, pisane przez frustratów”
  A więc pofrustrujmy się nieco:
  – czy nie uważa Pan, że poza oczywistymi celami :kolejny raz pokazać cywilizowanej Europie, że jak nie weźmie Polaczków za twarz, to Jedwabne rychło się powtórzy:))
  ( co na to panowie od wdrażania Idei śp. Prezydenta?)
  – jest jeszcze drugie dno: żeby podczas Marszu wobec tysięcznej rzeszy ludzi, nie doszło do ogłoszenia,że oto powstaje Ruch Narodowy!?
  Teraz nim to ogłoszą muszą się wpierw wytłumaczyć, że lanie ” niewinnych Niemców” to nie ich robota.
  A powszechnie wiadomo, że MW i ONR- to pospolici huligani, faszyści i miernoty…
  ( nie to, co cywilizowana Krytyka Polityczna)
  – teraz przychodzi czas na zagadkowe i prędkie stworzenie frakcji ” ziobrystów”. Co też pragną być w PISie, jednocześnie z niego występując?!~Gdzie tutaj logika?!
  A może mądry pan Kaczyński sam wypuścił ” młodych” by zneutralizowali narodową młodzież?! Nooo, zawsze lepiej mieć swoich w odwodzie, niźli takich gagatków narodowców, no nie!?
  Co Pan o tym mysli?
  Spisek, czy nie!?
  Cokolwiek nie myśleć- życzę MW i ONR wszystkiego najlepszego!!!!

 5. Ojojojojojojojojojojoj
  | ID: 726a0804 | #5

  A może mlodzi koledzy z narodowych formacji, to agenci GRU, którzy już szykują się do „zmiany warty”, bo idzie kryzys i czas zajmować stanowiska zgranych polityków różnych formacji, w tym PO i PiS. No, no (!), co pan mysli, panie Januszu? No? No?

 6. Eleonora
  | ID: 3c8015ba | #6

  I tak pierwsza 1/ 16 się odezwała:)
  Widać- to nie teoria pana Janusza- to fakt (już teraz) udowodniony:)))))

 7. Kazo
  | ID: b8ce0be5 | #7

  @Ojojojojojojojojojojoj
  To może nie wychodź w ogóle z domu, bo wszędzie są agenci:-) Czubków nie brakuje

 8. Description immobilier
  | ID: 726a0804 | #8

  Tej Eleonory panie Januszu jest więcej niż 1/16, co wskazuje, że należy do pospólstwa. Pana teoria rzeczywiście dziala (eureka!)!!!!

 9. Eleonora
  | ID: 3c8015ba | #9

  Nie każde ” pospólstwo” jak powiadasz intelegencie jeden miewa 1/16 zajęcia mózgownicy.
  Za to każdy ćwierćintelegent i owszem, dzieki temu miewa „przeciągi na poddaszu”
  Włóz czapkę na uszy!

 10. Description immobilier
  | ID: 5dde0856 | #10

  Powiało grozą w naszej pisakownicy!

 11. Eleonora
  | ID: 3c8015ba | #11

  Łał, to już nie bawimy się w pasjonujące Who is Who?!
  Piasek i łopatka- czyżbyśmy wracali do podziemia?!
  Ja wolę korzystać ze świeżego powietrza i wybieram Berka!
  Wszak jak na potomkinię plebsu przystało, trzeba zachować Tradycję!?
  Dziadunio ciągle korzystał z Darów Natury i świeżego powietrza
  Jak nie siał to już orał, i tak przez połowę życia koniom dupy oglądał…
  Nie to co teraz, chłop śpi, a jemu żyto rośnie!
  O czym żarliwie zaświadczają intelegenci!
  I na dodatek kasę z dotacji szarpie z tej biedniusiej Unii:((
  Pozdrawiam.

 12. Janusz Sanocki
  | ID: c71d69ea | #12

  Wcale bym nie wykluczał, że agentura penetruje i ONR i MW. Tym bardziej nie powinno się „powoływac partii” bo zorganizowane struktury najłatwiej penetrować.
  Zresztą agentura próbuje kontrolwoac każdą formację wedle zasady: „Nie należy dopuszczać by procesy, które możemy kontrolwoać, odbywaly sie bez naszej kontroli.”
  W naszym jednak dzialaniu powinnismy liczyć na slepy traf, na ten przypadek, w ktorym prowokacja wymyka sie spod kontroli. Tak wlasnie bylo w 1980 r., bo przeciez nikt nie kwestionuje, ze strajki byly na poczatku kontrolowane. Potem poszedl zywiol. Teraz tez trzeba wypuścic dżinna z butelki.
  ale niezależnie od tego wywodu patrze z sympatria i andzieja na to co zrobili ONR i MW tudziez wszyscy organziatorzy Marszu.
  A co do teorii spiskowych i motywów lewactwa to – mysle Pani eleonoro – ze oni to zrobili z glupoty tudziez marksowskiej ideologii i snobizmu. Zastosujmy „Brzytwe Ockhama” i nie mnóżmy bytów ponad niezbedna potrzebe. Glupota i chec pokazania się przed europejskim lewactwem wystarcza. @Ojojojojojojojojojojoj

Komentarze są zamknięte